Jälgi meid

Ennustusvihjed

Horvaatia vs Eesti ennustusvihjed

Ukraina vastu lõpusekunditel valuse kaotuse saanud Eesti koondis jätkab EM-i esmaspäeval Horvaatia vastu. Kas eestlased suudavad üllatusvõidu võtta või jätkavad horvaadid võidulainel?


Horvaatia vs Eesti

Esmaspäev, 5. september 2022
Algab: 15.15
Ülekanne: TV6

Eesti võidab (11,00 @ Coolbet)

Punktide arv üle 155,5 (2,05 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Horvaatia on esimeses kahes mängus visanud vastavalt 85 ja 86 punkti.
  • Horvaatia parim on kahes esimeses mängus olnud Bojan Bogdanovic keskmiselt 17 punktiga mängu kohta.
  • Eesti on lasknud endale visata kahes mängus vastavalt 83 ja 74 punkti.

Horvaatia koondis alustas EM-i terve turniiri ühe suursoosiku Kreeka vastu ja pidi vastu võtma napi neljapunktilise kaotuse. Poolaeg kaotati 16 punktiga, kuid tänu tugevale kolmandale veerandajale vähendati vahe kaheksale punktile. Neljandal veerandil otsustavat murret ei suudetud siiski teha.

Järgnes kohtumine C-alagrupi eeldatava autsaideri Suurbritannia vastu, mis alistati skooriga 86-65. Poolajaks juhti veel kõigest kuue punktiga, kuid kolmandal veerandajal tehti sotid selgeks, kui veerand võideti lausa 26 punktiga.

Horvaatide seas kannavad põhilised mänguraskust 33-aastane Utah Jazzi mängumees Bojan Bogdanovic, kes on ka meeskonna parim punktitooja olnud senises kahes mängus. Lisaks on palju mänguminuteid saanud veel teine NBA mees Dario Saric ja ookeani tagant Euroopasse naasnud Mario Hezonja.

Eesti koondis alustas EM-i C-alagruppi võõrustava Itaalia vastu. Avaveerandil püsiti mängus, kuid teise veerandja võitis Itaalia 16 punktiga ja sellega oli mäng sisuliselt otsustatud. Eestlaste parim oli avamängus noor mängujuht Kerr Kriisa, kes viskas 20 punkti ja andis kuus resultatiivset söötu.

Järgnes ülioluline kohtumine Ukraina, mis ilmselt otsustas ka C-alagrupi neljanda koha ehk viimasena alagrupist edasi pääseja saatuse. Eesti koondis alustas hästi ja terve kohtumine möödus eestlaste domineerimise all, kuid ukrainlased ei lasknud kordagi vahet väga suureks. Lõpuminutitel oli kindlam juba Ukraina ja Eesti koondisel oli võimalik viimase rünnakuga võit endale võtta, kuid Kullamäe keeruline vise ei tabanud.

Esimene panus – Eesti võidab. Horvaatia on väga kvaliteetne koondis ja võimeline võitlema EM-il medalite peale, kuid ka Eestil on hädasti võitu vaja, et säilitada lootust edasipääsule. Eestlased saavad pingevabalt mängima minna, sest võidukohustust neil enam pole ja lootused on väiksed, kuid kui kõik klapib ideaalset, siis võib ka Horvaatia alistatav olla.

Teine panus – Punktide arv üle 155,5. Horvaatia koondisel on punktimasinaid mitmeid ja neid kaitses pidurdada saab raske olema, kuid ka eestlased on näidanud, et vaatamata logisevale mänguplaanile suudetakse punkte ikkagi üsna korralikult visata.

Meie valikud:

  • Eesti võidab (4,05 @ Coolbet)
  • Punktide arv üle 155,5 (2,05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 203€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds