Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti vs Suurbritannia ennustusvihjed

Eesti koondise neljas mäng EM-il viib meid vastamisi Suurbritanniaga. Kas alagrupi viimaste omavahelises duellis võtab EM-il esimese võidu Eesti koondis või suudab hoopis Suurbritannia koondis oma võiduarve avada?


Eesti vs Suurbritannia

Teisipäev, 6. september 2022
Algab: 15.15
Ülekanne: TV6

Eesti võidab (1,43 @ Coolbet)

Maik-Kalev Kotsari punktide arv üle 14.5 (1,72 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Suurbritannia säravaim mängija on olnud Luke Nelson, kes on visanud keskmiselt 14 punkti ja andnud 4,7 resultatiivset söötu.
  • Suurbritanniale visatud keskmiselt 90 punkti mängus.
  • Eestile on visatud keskmiselt 77 punkti mängus.

Eesti koondis alustas EM-i C-alagruppi võõrustava Itaalia vastu. Avaveerandil püsiti mängus, kuid teise veerandja võitis Itaalia 16 punktiga ja sellega oli mäng sisuliselt otsustatud. Eestlaste parim oli avamängus noor mängujuht Kerr Kriisa, kes viskas 20 punkti ja andis kuus resultatiivset söötu.

Järgnes ülioluline kohtumine Ukrainaga. Eesti koondis alustas hästi ja terve kohtumine möödus eestlaste domineerimise all, kuid ukrainlased ei lasknud kordagi vahet väga suureks. Lõpuminutitel oli kindlam juba Ukraina ja Eesti koondisel oli võimalik viimase rünnakuga võit endale võtta, kuid Kullamäe keeruline vise ei tabanud.

Edasi tuli vastaseks tugev Horvaatia koondis, keda oli vaja kindlasti võita, et säilitada lootus alagrupist edasipääsuks. Eesti koondis mängis horvaatidega kui võrdne võrdsega, kuid paraku olid lõpuminutitel taas vastased enesekindlamad ja täpsemad. Eestlastel oli võimalus mäng enda kasuks pöörata, aga kahjuks otustavatel hetkedel eestlaste visked ei tabanud.

EM-i neljandas kohtumises lähevad eestlased vastamisi Suurbritannia koondisega, mis on kõigi eelduste järgi C-alagrupi kõrge nõrgem koondis ja senised tulemused on seda ka kinnitanud. Avakohtumine kaotati ukrainlastele koguni 29 punktiga.

Edasi kaotati Horvaatiale 21 punktiga. Poolajaks oli horvaatide edu kuus punkti, kuid kolmas veerandaeg kaotati lausa 26 punktiga. Viimasel veerandajal vähendasid briti saarte esindajad kaotusseisu, kuid suur kaotus oli ikkagi tõsiasi.

Kreekale, mille koosseisust puudus nende liider Giannis Antetokounmpo, kaotati 16 punktiga. Poolajaks oldi taas löögiulatuses, kui kaotus oli kõigest kolm punkti, kuid teisel poolajal panid kreeklased asjad paika.

Esimene panus – Eesti võidab. Suurbritanniat ei saa alahinnata, kuid kui Eesti koondis mängib samamoodi nagu kaks viimast mängu, siis ei ole võitjas kahtlust. Briti saarte koondis on pidanud tunnistama ainult suuri kaotusi, kuid eestlased on olnud ka Ukraina ja Horvaatia vastu väga lähedal võidule.

Teine panus – Maik-Kalev Kotsari punktide arv üle 14,5. Eesti põhikeskmängija on lõpuks hoogu sisse saamas ja juba Horvaatia NBA tsentrite vastu näitas Kotsar suurepärast mängu, kui viskas 17 punkti.

Meie valikud:

  • Eesti võidab (1,43 @ Coolbet)
  • Maik-Kalev Kotsari punktide arv üle 14.5 (1,72 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 72€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds