Jälgi meid

Ennustusvihjed

Galatasaray vs. Barcelona ennustusvihjed

Neljapäeval asub Barcelona Euroopa liigas Galatasaray vastu klaarima kaheksandikfinaali avakohtumise tegemata jätmisi – Türgis alustatakse 0:0 seisu pealt. Kas Xavi suudab võiduplaani välja mõelda või lõppeb Barcal eurohooaeg varakult ära?  


Galatasaray vs. Barcelona

Neljapäev 17. Märts 2022
Algab: 19.45
Ülekanne: viaplay.ee

Barcelona -1 händikäp (2,03 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,05 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad lähevad vastamisi kümnendat korda: Barca on seni kogunud viis võitu, Galatasaray ühe.
  • Galatasaray on kodus kolm mängu järjest Hispaania klubidele kaotanud ning kokku 16 mängu peale saanud kuus võitu ja kaheksa kaotust.
  • Barcelona on kõikide sarjade peale 18 mängu järjest normaalajal kaotuseta püsinud.

Barca oli enne avamatši suurfavoriit, aga Türgi klubi suutis Camp Noul teha väga südika partii ning olles koju jõudnud viigiga, võivad meeskonna ja fännide lootused olla üsna kõrgel.

Galatasaray võitis 2000. aastal UEFA karika ja Euroopa superkarika, aga üldjuhul ei ole meeskonnal eurosarjades kaugematesse ringidesse asja. Kuna koduliigas on asjad tänavu täitsa käest ära, siis pole arvatavasti isegi osatud unistada sellest, et võidakse Euroopa liigas kaheksa parema sekka jõuda. Ent ometi on see šanss täiesti reaalne.

Türgi meistrivõistlustel on Galal hakanud viimastel nädalatel paremini minema, kuid liigatabelist leiame me 22-kordse meisterklubi ikkagi alles 11. kohalt. 29 mängu peale on saadud kümme võitu ja 11 kaotust ning alles hiljuti oli meeskonnal seeria, kus 14 vooru peale teeniti ainult üks võit.

Barcelona võib täitsa samastuda Galatasaray problemaatilise hooajaga, kuigi uuel aastal on juba väga hästi esinetud ja kindlasti tõustud Euroopa liiga üheks suurimaks võidufavoriidiks.

Xavi on saanud meeskonna rünnaku ülihästi käima ning kaitse poole pealt on viimase aja tulemused samuti julgustavad – nelja mänguga on endale lastud üks värav.

Avakohtumise nigela esituse järel käis Barcelona kindlalt üle Osasunast ja tundub, et see eelmise nädala kodune ebaõnnestumine meeskonna enesekindlust üldse eriti ei mõjutanud.

Meelekindlust tuleb hoida ka Istanbulis, kus külalisi tervitab kindlasti põrgulik atmosfäär. Saab olema huvitav näha, kuidas noor sats sellega toime suudab tulla.

Esimene panus – Barcelona -1 händikäp. Meeskond on hakanud viimasel ajal usinalt suuri võite korjama ja näiteks eelmises ringis ei olnud võõrsil isegi Napoli vastu probleeme kaheväravalise võidu võtmisega. Galatasaray on sel hooajal selgelt nõrk olnud ja on raske uskuda, et siin suudetakse konkurentsivõimelised olla.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Avapoolajal võib Barcal väravaluku lahti muukimine osutuda keeruliseks, kuna türklased on kodupubliku ees kindlasti äksi täis ja jaksavad võidelda. Võõrustajad ise jäävad samal ajal eeldatavasti ettevaatlikuks, et võimalikult kaua mängus sees püsida.

Meie valikud:

  • Barcelona -1 händikäp (2,03 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 101€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds