Jälgi meid

Ennustusvihjed

Fiorentina vs. Milano Inter ennustusvihjed

Serie A tiitlikaitsja Milano Inter saab teisipäeval paraja katsumuse, kui neljandas voorus kohtutakse võõrsil hoogu koguma hakanud Fiorentinaga. Kas Viola suudab külalisi šokeerida ja neljanda järjestikuse võidu võtta?


Fiorentina vs. Milano Inter

Teisipäev 21. September 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: Setanta Sports

Kokku üle 3 värava (2,05 @ Coolbet)

Fiorentina võit või viik (1,92 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kümme omavahelist vastasseisu pole toonud mitte ühtegi Fiorentina võitu.
  • Fiorentina on alates eelmise hooaja lõpust viimase 11 vooru peale saanud vaid kaks kaotust.
  • Inter on 23 liigamängu järjest värava löönud, 24. korrataks klubi rekordit.

Fiorentina jaoks algas hooaeg hapult, kui AS Roma vastu tuli 1:3 kaotus, aga pärast seda on järjepanu võetud skalbid Torinolt, Atalantalt ja Genoalt.

Meeskond mängib peatreeneri Vincenzo Italiano juhendamisel hästi tasakaalustatud mängu, kus vastastele väga palju võimalusi ei jäeta ja ise kasutatakse oma šansid efektiivselt ära.

Dušan Vlahovic, kes mullu 21 väravaga superhooaja tegi, istub juba kolme tabamuse peal ja kui sul on sedavõrd hea väravamasin, siis võid enesekindlalt igale kohtumisele peale minna.

Inter reisib Firenzesse kaotusteta alguse pealt. Meeskond on teeninud kümme punkti ning päris hirmuäratav on Nerazzurri väravate saak – kirjas on juba 15 kolli.

Simone Inzaghi mehed lisasid kõvasti tabamusi nädalavahetusel, kui Bolognast käidi üle 6:1 tulemusega.

Inter tuli uuele hooajale peale üsna segases sisus, kui Antonio Conte minema jalutas ja rahaprobleemide tõttu mitmetest tiitlivõidu toonud meeskonna tugitaladest loobuti, aga Inzaghi on mängijateturul teinud häid lükkeid ja saanud asjad kiirelt oma visiooni järgi töötama.

Esimene panus – Kokku üle 3 väravat. Mõlemad meeskonnad on seni väga hoogsalt väravaid kõmmutanud ja seetõttu lõppeb see kohtumine loomulikult 0:0, aga tahaks ikkagi arvata, et tuleb lahtine mäng, kus võimalusi kukub rohkelt mõlemale poolele.

Teine panus – Fiorentina võit või viik. Meistrite liiga kohustused tähendavad seda, et Inter teeb seitsme päeva peale oma kolmanda mängu. Inzaghi on küll koosseisu roteerinud, aga tihe graafik tähendab vähest aega treeningväljakutel ja järgmiseks kohtumiseks ettevalmistumine jääb puudulikuks. Fiorentina on alates eelmise hooaja lõpust väga harva kaotanud ja peaks koduplatsil olema korralik pähkel.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3 värava (2,05 @ Coolbet)
  • Fiorentina võit või viik (1,92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 102€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds