Jälgi meid

Ennustusvihjed

Dortmundi Borussia vs. Manchester City ennustusvihjed

Teisipäev kuulub tavapäraselt Meistrite Liigale. Üheks põnevaimaks kohtumiseks võiks kujuneda Dortmundi ja Manchester City vaheline mõõduvõtt. Millist lõpptulemust näeme?


Dortmund vs. Man.City

Teisipäev, 25. oktoober 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Dortmundi võit või viik (2.39 @ Coolbet)

Esimesel poolajal üle 1.5 värava (2.19 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimene omavaheline kohtumine lõppes Manchester City 2:1 võiduga.
  • Dortmund on kõikide liigade peale sel hooajal koduväljakul kaotanud vaid ühe kohtumise.
  • City on nelja Meistrite liiga kohtumisega lasknud endale lüüa vaid ühe värava.

Manchesteri meeskond hoiab alagrupis esimest positsiooni ning on edasipääsu juba kindlustanud. Dortmund on 7 punktiga teisel positsioonil ning on samuti ühe jalaga play-offis, sest edestab kolmandat kohta hoidvat Sevillat viie punktiga.

Esimene omavaheline kohtumine Manchesteris lõppes mäletatavasti tänu Stonesi iluväravale ja Cancelo-Haalandi meistriteosele 2:1 City võiduga. Tasub mainida, et veel 10 minutit enne lõpuvilet juhtis kohtumist Dortmund. Kokkuvõttes oli Manchesteri mängijate individuaalne tase kõrgem, kuid Saksamaa meeskonna kontrad olid samuti väga ohtlikud.

Koduväljakul näeme kindlasti natukene ründavamat Dortmundi. See võiks ka kogu mängupilti natukene lahtisemaks muuta. Siiski tuleb meeles pidada, et kodumeeskonna jaoks oleks ka viigipunkt väga väärtuslik ning iga hinna eest pole vajalik võitu jahtida.

Samuti on küsimus, et millise koosseisuga Manchester City mängule tuleb. Edasipääs on kindlustatud, mängugraafik äärmiselt tihe. See võib tähendada, et mõned mängijad saavad natukene rohkem puhkust kui tavapäraselt. Kindel on aga see, et Inglismaa meeskonna pingilt leiame peaaegu samaväärset kvaliteeti põhikoosseisuga ning nad on veelgi näljasemad ennast platsil tõestama.

Dortmund on koduväljakul hiljuti ühe Euroopa tõelise tipuga mänginud, kui külla sõitis Müncheni Bayern. Tulemuseks 2:2 viik ja päris korralik partii. See tõestab, et meeskond on koduväljakul võimeline kõigiga võrdselt mängima.

Esimene panus – Dortmundi võit või viik. City peatreener Guardiola on küll perfektsionist, kuid vaevalt selles kohtumises päris 100% suudetakse anda. Kuskil kohtumistes lihtsalt tuleb teha järeleandmisi nii mentaalselt kui ka füüsiliselt. Dortmund on koduväljakul päris mürgine sats ning ennustame, et suudetakse vähemalt viik välja mängida.

Teine panus – esimesel poolajal vähemalt kaks väravat. Arvestades meeskondade ründevõimekust ja tõenäoliselt üsna pingevabat õhustikku, siis võiks väravaid oodata üle keskmise palju. City on tavapäraselt selline sats, kes tahab võimalikult kiiresti kohtumise skoori avada ja võtab selleks ka teatavaid riske. See kõik võiks tähendada võimalusterohket avapoolaega.

Meie valikud:

  • Dortmundi võit või viik (2.39 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.19 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds