Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Müncheni Bayern ennustusvihjed

Meistrite liiga C-alagrupis lähevad kolmapäeval vastamisi Barcelona ja Müncheni Bayern. Kas Hispaania suurklubi suudab natukene eurosarja häbi maha pesta või jätkub kõik samas taktis?


Barcelona vs. Müncheni Bayern

Kolmapäev, 26. oktoober 2022
Algab: 21.30
Ülekanne: Viaplay

Üle 3.5 värava (2.24 @ Coolbet)

Lewandowski lööb kohtumise esimese värava (4.00 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Esimene omavaheline kohtumine lõppes Bayerni 2:0 võiduga.
  • Barcelona on viimasest seitsmest kodukohtumisest lausa kuues löönud vähemalt kolm väravat.
  • Bayern on nelja Meistrite liiga kohtumisega sel hooajal löönud lausa 13 väravat ning endale lasknud lüüa vaid 2.

Kui Müncheni Bayern on juba alagrupist edasipääsu kindlustanud, siis Barcelonal on vaid väga teoreetilised võimalused 16 parima sekka jõuda. Esiteks tuleb Hispaania meeskonnal loota, et Inter ei võida Plzenit või viimases voorus Bayernit, vastasel juhul on ka teoreetilised võimalused kadunud. Teiseks tuleb ka ise viimase kahe kohtumisega võimalikult palju punkte teenida.

Esimene omavaheline kohtumine Saksamaal lõppes küll Bayerni 2:0 võiduga, kuid tegelikult oli tegemist väga võrdse matšiga ja võib öelda, et rohkem võimalusi skoorimiseks oli isegi Barcelonal. Selle tõttu ütleks, et koduväljakul on Barcelona isegi kerge favoriit.

Mõlemad meeskonnad käisid nädalavahetusel platsil ka koduliigades. Barcelona võttis väga kindla 4:0 võidu üle Athletic Bilbao ja Bayern võitis omakorda 2:0 Hoffenheimi.

Bayern sõitis Hispaaniasse ilma esiväravavaht Neuerita, kes ravib õlavigastust. Samuti ei näe me platsil Leroy Sanet. Barcelona poolelt endiselt eemal Depay ja Christensen.

Enne kohtumist tekib kaks küsimust. Kui motiveeritud on Bayern? Kui motiveeritud on Barcelona? Bayernil on edasipääs kindlustatud ja pinget nii palju õhus pole, kui mõnes tähtsamas kohtumises. Barcelona mängijad aga kindlasti tajuvad, et tõenäoliselt jätkatakse isegi võidu korral ainult Euroopa liigas.

Esimene panus – kokku üle 3.5 värava. Võiks ennustada, et Xavi tuleb kohtumisele kõik või mitte midagi mentaliteediga. Võitu läheb neil vaja ja enam midagi tagasi hoida ei ole. See muudab tõenäoliselt mängupildi väga lahtiseks ja pakub rohkelt võimalusi skoorimiseks. On raske näha, et antud kohtumine ei lõppe suureskoorilise tulemusega.

Teine panus – Lewandowski lööb kohtumise esimese värava. Poolakas oli juba esimeses omavahelises kohtumises väga lähedal skoori avamisele ja omas lausa avapoolajal kahte super võimalust. Kui väravatest rääkida, siis vaatab kogu meeskond ja fännid eelkõige just Lewandowski otsa.

Meie valikud:

  • Kokku üle 3.5 värava (2.24 @ Coolbet)
  • Lewandowski lööb esimese värava (4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 200€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds