Jälgi meid

Ennustusvihjed

Crystal Palace vs. Arsenal ennustusvihjed

Esmaspäeval tõmmatakse Premier League’i 31. voorule joon alla Londoni derbiga, kui omavahel kohtuvad Crystal Palace ja Arsenal. Meeskonnad suutsid hooaja esimeses vastasseisus pakkuda väga dramaatilise heitluse, kas nüüd läheb samamoodi?


Crystal Palace vs. Arsenal

Esmaspäev 4. Aprill 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

Arsenali võit (2,08 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1,94 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased neli hooaega on Arsenalile sellest vastasseisust toonud ainult ühe võidu.
  • Crystal Palace on viimase seitsme vooru peale võtnud vaid ühe kaotuse.
  • Arsenalile on viimase seitsme liigamängu peale tulnud kuus võitu.

Meeskondade esimene omavaheline kohtumine oli 18. oktoobril Emiratesi staadionil ja skoorimine lõpetati seal alles 95. minutil, kui Alexandre Lacazette 2:2 tegi. Arsenal läks juba 8. minutil mängu Pierre-Emerick Aubameyangi tabamusest juhtima, aga Palace pööras eduka teise poolaja algusega seisu ümber.

Tegu oli mänguga, mis tuli ajal, mil Arsenal näitas veel oma haavatavust, aga viimasel paaril kuul on nüüd raudkindlalt mängitud. Noor sats on saanud kõvasti enesekindlust juurde ja püsitakse paljude poolt ihaldatud neljandal kohal. Seejuures on minek olnud nii võimas, et esimest korda pärast 2015. aastat on võidetud võõrsil viis matši järjest.

Palace’i hoog on võrreldes naabritega olnud palju tagasihoidlikum, aga vähemalt on see olnud märgatavalt parem, kui uue aasta alguses, mil meeskonna hooaeg hakkas vaikselt kokku varisema. Patrick Vieira mehed läksid kuus mängu ilma võiduta, enne kui asjad jälle laabuma hakkasid.

Vieira on Palace’ist vorminud satsi, kes ei karda kedagi ja kellel väga suur usk oma võimetesse. See aitas eelmises voorus viigistada Manchester Cityga ja Lõuna-Londoni klubi on sel hooajal tiitlikaitsjast võõrsil isegi jagu saanud.

Meeskonnal on ambitsioon kasvanud ja enam ei taheta mängida lihtsalt selleks, et kuidagi hooaja lõpus püsima jääda. Hooaja lõpule lähenedes on Palace esikümnekoha konkurentsis ja sinna murdmine oleks väga kõva sõna, kuna klubi on Premier League’is varasemalt tabeli esimesse poolde mahtunud ainult korra.

Esimene panus – Arsenali võit. Arvestades meeskonna mänguvormi, siis on väga raske Arsenali vastu panustada. Mikel Arteta on leidnud oma parima koosseisu ja see on hakanud näitama suurepärast koostööd. Palace on hakanud viimasel ajal jälle tulemusi saama, aga millegi pärast ei suudeta kodus mängida – 2022. aastal ollakse täiesti võiduta.

Teine panus – Mõlemad meeskonnad löövad värava. Mõlemad on võimelised väravale kõvasti kuuma andma ja eriti sageli nulli peale ei jääda. Lisaks on lausa viimase üheksa omavahelise kohtumise jooksul kaheksa korda üksteisele vähemalt üks värav antud.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (2,08 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1,94 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 104€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds