VIDEO | Alexandre Lacazette’i viimaste sekundite värav päästis Arsenali derbikaotusest

Premier League’i kaheksanda vooru viimases mängus aitas Alexandre Lacazette Arsenali rongi alt välja, lüües Crystal Palace’i vastu viiendal lisaminutil 2:2 viigivärava.

Kodus kolmandat järjestikust liigavõitu otsinud Kahurimeestel algas õhtu ideaalselt, kui Pierre-Emerick Aubameyang kaheksandal minutil meeskonna juhtima viis, kuid külalised suutsid teisel poolajal asjad pea peale pöörata.

Palace viigistas 50. minutil Christian Benteke väravast ning asus juhtima 73. minutil, kui Odsonne Eduoard tabamuseni jõudis.

Arsenal ei suutnud kaotusseisus olles suurt midagi palliga luua, kuid lõpusekunditel saadi nurgalöök ning sellest hargnes olukord, kust Lacazette lõi oma hooaja esimese Premier League’i värava.

30-aastane prantslane võib end tänaseks nimetada tõeliseks Londoni derbide spetsialistiks, kuna viis tema viimasest kuuest koduväljakul löödud väravast on tulnud linnarivaalide vastu, kaasa arvatud viimased neli.

Arsenal jõudis viigiga 11 punkti peale ja hoiab liigatabelis 12. kohta. Palace on kaheksa punktiga kaks kohta tagapool.