Colorado Avalanche vs Tampa Bay Lightning ennustusvihjed

Stanley Cupi finaalis on jõutud viienda mänguni. Kas Colorado kindlustab koduväljakul Stanley Cupi võidu või suudab Tampa Bay suurest august veel välja hakata ronima?

Colorado vs Tampa Bay

Laupäev, 25. juuni 2022
Algab: 03.00
Ülekanne: Viaplay

Tampa Bay võidab (sh lisaaeg) (2,50 @ Coolbet)

1. periood – Mõlemad meeskonnad skoorivad (2,59 @ Coolbet)

• Colorado Avalanche on play-offides kaotanud 18-st mängu vaid kolm.
  • Tampa Bay Lightning üritab Stanley Cupi võita kolmandat aasta järjest.
  • Põhihooajal kohtuti kaks korda ja mõlemad mängud võitis Colorado üheväravalise eduga.

Colorado Avalanche läks finaalseeriat koduväljakul 2:0 juhtima, kusjuures teine mäng võideti väga veenvalt skooriga 7:0 ja Colorado mängu kirjeldati kui peaaegu ideaalset. Vaatamata sellisele domineerimisele oli selge, et kahekordne valitsev meister Tampa Bay kergelt alla ei anna ja võib koduväljakul seeriasse tagasi tulla.

Seeria kolmandas mängus nii läkski, sest valitsevad meistrid näitasid oma kogemust ja võimsust, et võtta 6:2 võit. Avalanche läks küll mängu juhtima, kuid Tampa Bay vastas kolme väravaga. Hetkeks tundus, et Avalanche tuleb mängu tagasi, kuid Colorado väravale vastas Tampa Bay taas kolme väravaga.

Eesti aja järgi kolmapäeva öösel vastu neljapäeva peetud seeria neljandas mängus oli kaalul väga palju. Tampa Bay võidu korral oleks seeria 2:2 viigis ja siis juba võiks valitsevaid meistreid hakata soosikuks pidada. Colorado võidu puhul oleks neil 3:1 eduseis ja tervelt kolm mängu seeria lõpetamiseks.

Mängitud oli kõigest 36 sekundit, kui Tampa Bay Anthony Cirelli väravast juhtima läks. Teisel kolmandikul Colorado viigiastas, kuid ka Tampa Bay ei jäänud vastust võlgu. Viimase kolmandiku alguses Colorado taas viigistas ja normaalajal rohkem väravaid ei löödudki.

Lisaajal lõi võiduvärava Colorado mängija Nazem Kadri, kui mängitud oli 12 minutit ja kaks sekundit. Värav on tekitanud palju emotsioone, sest Tampa Bay hinnangul ei oleks tohtinud värav lugeda. Nimelt oli Colorado poolelt väljakul üks mängija rohkem, kuid kohtunikel jäi see rikkumine nägemata või nende hinnangul olnud tegemist piisava reeglite rikkumisega. Tampa Bay ei saa kaotust siiski ainult kohtunike kaela ajada, sest lisaajal oli löökide arv 11-3 vastasvõistkonna kasuks.

Reede öösel vastu laupäeva mängitakse Colorado koduväljakul viies mäng, kus võib selguda juba Stanley Cupi võitja, kuid jätkuvalt võib kindel olla, et Tampa Bay pole alla andnud. 3:1 kaotusseisudest on erinevates pallimängudes piisavalt tagasi tuldud ja tiitleid võidetud, kuid Colorado play-offi vormi arvestades on see ülimalt keeruline.

Esimene panus – Tampa Bay Lightning võidab. Colorado tiitlivõitu on juba väga keeruline väärata, sest nende vormi arvestades võtavad nad kolmest mängust ühe võidu kindlasti. Ilmselt teavad nad seda isegi ja see kergendustunne võib viiendas mängus saatuslikuks saata. Meistritel on selg vastu seina ja ilmselt punnitatakse üks võit veel välja siit enne kui Colorado võidu ära vormistab.

Teine panus – 1. periood – Mõlemad meeskonnad skoorivad. Finaalseeria on üldiselt üsna väravaterohke olnud ja tõenäoliselt peab Tampa Bay nüüd veidi rohkem riske võtma ja veel agressiivsem olema. Ühelt poolt tähendab see rohkem võimalusi rünnakul, kuid samas rohkem ruumi vastastel vasturünnakute jaoks.

• Tampa Bay võidab (sh lisaaeg) (2,50 @ Coolbet)
  • 1. periood – Mõlemad meeskonnad skoorivad (2,59 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.