Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Arsenal ennustusvihjed

Kui värske Meistrite liiga finalist võõrustab meeskonda, kes väga suure tõenäosusega Euroopas järgmisel hooajal üldse ei esine, ei peaks võitjas kahtlust olema, ent Chelsea vastasseis Arsenaliga on siiski intrigeeriv derbimäng. Kumb pool kolmapäeval rõõmustada saab?


Chelsea vs. Arsenal

Kolmapäev 12. Mai 2021
Algab: 22:15
Ülekanne: TV3 Sport

Timo Werner annab väravasöödu (5.00 @ Coolbet)

Chelsea teeb nullimängu (2.23 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Arsenal võitis hooaja esimese omavahelise vastasseisu 3:1.
  • Chelsea pole koduplatsil Arsenalile kaotanud alates aastast 2011.
  • Mõlemad meeskonnad on viies järjestikuses omavahelises mängus värava löönud.

Chelsea’il on selja taga väga edukas nädal – Meistrite liiga poolfinaalist edasi liikumise kõrval lükati 2:1 võiduga Manchester City tiitlivõidu pidu edasi. Sel nädalal soovitakse samas rütmis jätkata, kuna laupäeval ootab Leicesteri vastu ees Inglismaa karikavõistluste finaal.

Sinised on hooaja otsustavateks mängudeks tõusnud suurepärasesse mänguvormi: viimase kümne mängu peale on saadud seitse võitu ja vaid üks kaotus.

Thomas Tucheli hoolealused on järjepanu mitme ohtliku vastase mängu täiesti lukku keeranud ja vaikselt on meeskonnal hakanud ka väravad voolama. Isegi Timo Werner on oma väravasoone üles leidnud!

Arsenal on kulgenud hoopis vastupidises suunas, saades 12 mängu peale neli võitu, kolm neist Premier League’i viimase kuue sees olevate satside vastu.

Paari viimase liigavooru positiivsed tulemused on andnud Arsenalile võimaluse tänavu alles teist korda võita koduliigas kolm järjestikust matši. Tõsiasi, mis ilmestab väga hästi Mikel Arteta meeskonna tervet hooaega – ebastabiilne kulgemine ja pidev raskustega võitlemine.

Vaikselt on hakatud meenutama seda, mida Unai Emery oma aja jooksul klubi juures tegi ja see näeb praegusega võrreldes hoopis parem välja. Küll aga on siin võimalus Artetal Emery tonti veidikene maha raputada, sest tema eelkäijal jäi Chelsea Stamford Bridge’il alistamata.

Kuna eelneval ajal said ka Arsene Wengeril mõtted otsa, kuidas linnanaaber nende endi õuel uppi lüüa, siis on enne kolmapäevast kohtumist Arsenali võiduta seeria võõrsil Chelsea vastu kasvanud kümne aasta pikkuseks.

Esimene panus – Timo Werner annab väravasöödu. Sakslane ei ole oma sihikut Inglismaal korralikult paika saanud, aga ta on väravasöötude osas meeskonna parim, nii liigas (8) kui kõikide sarjade peale (14).  Ühe väravasöödu on ta kogunud mõlemas viimases mängus.

Teine panus – Chelsea teeb nullimängu. Meeskond on tänaseks Tucheliga kogunud 25 kohtumise jooksul 18 nullimängu. Just äsja olid Chelsea’il mängud, kus järjestikustes kohtumistes jäeti nii Harry Kane kui Kylian Mbappe ilma ühegi pealelöögita.

Arsenal tuleb nüüd kuidagi Alexandre Lacazette’i, alavormis Pierre-Emerick Aubameyangi ja terve hunniku noormängijatega üritama. Ei tundu tõenäoline, et siin sihile jõutakse.

Meie valikud:

  • Timo Werner annab väravasöödu (5.00 @ Coolbet)
  • Chelsea teeb nullimängu (2.23 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 250€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds