Jälgi meid

Ennustusvihjed

Belgia vs. Portugal ennustusvihjed

Pühapäeval selgub üks jalgpalli EM-i veerandfinalistidest tõeliselt magusas vastasseisus, kui Belgia kohtub Sevillas Portugaliga. Kas tiitlikaitsja teekond saab juba otsa või jääb ikkagi belglastel järjekordselt nende tohutu potentsiaal realiseerimata?


Belgia vs. Portugal

Pühapäev 27. Juuni 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV2

Belgia võit (2.55 @ Coolbet)

Kokku üle 2.5 värava (2.13 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Tulemused vastasseisus on väga võrdsed: Portugal kuus võitu, Belgia viis võitu, seitse viiki.
  • Belgia on 12 mängu järjest kaotuseta püsinud.
  • Portugali viimases neljas mängus on keskmiselt olnud 4,25 väravat.

Oodata on vägevat tulevärki, kuigi kui need meeskonnad viimati omavahel kokku läksid, siis lõppes 2016. aastal peetud matš väravateta.

Belgial tuleb selles vastasseisus trendi hakata muutma, sest Portugali vastu on meeskond viis mängu järjest võiduta jäänud. Tõsi, enamus nendes kohtumistest peeti ajal, mil koondise tase oli praegusest kaugel.

Roberto Martinezi meeskond oli enne turniiri algust üks peamistest favoriitidest ja oma staatust tõestati ka alagrupiturniiril, kus võideti kõik kolm kohtumist. Romelu Lukaku sai kiirelt väravad voolama ja kokku sahistati väravavõrku seitse korda ning endale lubati vaid üks tabamus.

Edukas EM-i algus tähendab, et Belgial on käsil suurepärane seeria: viimase 26 mängu peale on võiduta jäädud vaid neli korda.

Sellise rongi peatamiseks peab midagi väga erilist välja võluma, aga kui sul on Cristiano Ronaldo sugune väravamasin, siis on üks kõva alustala selleks olemas.

Ronaldo on EM-il olnud fantastilises hoos ning ta on kahtlemata valmis kõik välja panema selleks, et turniir juba neljanda kohtumisega läbi ei saaks.

Küll aga tuleb märkida, et isegi Ronaldo väravatest ei piisa, kui meeskond ei suuda oma puuri puhtana hoida. Alagrupiturniiril olid Portugalil kaitse poole pealt suured vastasseisud Saksamaa ja Prantsusmaaga üsna nutused, kui kokku lasti endale lüüa kuus väravat.

Väga valus hoop oli Portugalile Joao Cancelo positiivne koroonatest ning puudu on jäänud Bruno Fernandesi panusest. Manchester Unitedi täht ei ole oma klubivormile jõudnud suurturniiril ligilähedalegi.

Belgia maha murdmiseks ei saa ükski portugallane lubada endale kahvatut esitust ja tipptasemel peab olema ka peatreener Fernando Santos, kes pole seni suutnud viie aasta taguseid taktikalisi õnnestumisi korrata.

Esimene panus – Belgia võit. Martinezi mehed lihtsalt ei jäta väga palju mänge võitmata ja tegu on meeskonnaga, keda väga raske peatada. Portugal oli Saksamaa vastu äärtelt väga haavatav ja meeskonnal on turniiril keskvälja kontrollimisega samuti probleeme olnud ning see istub Belgiale nagu kinnas kätte.

Teine panus – Kokku üle 2.5 värava. Portugali mängudes on viimasel ajal hullumoodi väravaid olnud ja Belgia on meeskond, kes võib heal päeval üksi vähemalt kolm tükki ära teha. Viimati jäädi nulli peale eelmise MM-i poolfinaalis. Pärast seda on 33 Belgia matši peale tulnud 21 rohkem kui kahe väravaga mängu.

Meie valikud:

  • Belgia võit (2.55 @ Coolbet)
  • Kokku üle 2.5 värava (2.13 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 127€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds