Jälgi meid

Ennustusvihjed

Barcelona vs. Olympiakos ennustusvihjed

Euroliiga esimese vooru üks põnevamaid kohtumisi leiab aset Kataloonias, kus lähevad omavahel vastamisi Barcelona ja Olympiakos. Kumb suurklubi alustab hooaega võiduga?


Barcelona vs. Olympiakos

Reede, 7. oktoober 2022
Algab: 21.30
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku alla 157.5 punkti (1.81 @ Coolbet)

Olympiakos võidab esimese poolaja (2.54 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal läksid meeskonnad vastamisi kolmel korral. Barcelona teenis kaks võitu ja Olympiakos ühe.
  • Olympiakos pole tänavusel hooajal koduliigas ja sõpruskohtumistes veel ühtegi kohtumist kaotanud.
  • Barcelona on tänavu kõikides kohtumistes visanud vähemalt 83 punkti.

Kodumeeskond Barcelona on kahe hooaja vahel meeskonna koosseisuga korralikult vangerdanud. Lahkunud on näiteks sellised tuntud mängumehed nagu Nick Calathes, Brandon Davies, Dante Exum ja Nigel Hayes. Aga asemele on toodud ka väärilised täiendused. Eelkõige tasuks mainida Tšehhi duot Tomas Satoransky – Jan Vesely, kogenud serblast Nikola Kalinicit ja Sloveenia koondisega tiitleid võitnud Mike Tobeyt.

Tulemused hooaja alguses on rohkelt vahetustehinguid teinud meeskonnale vastavad. Ehk stabiilsusest on olnud natukene puudu ja vastu on võetud juba kaks kaotust. Esmalt Superkarikafinaalis Real Madridilt ja seejärel koduliigas Gran Canarialt. Antud kohtumisele tullakse siiski võidu pealt, sest viimases voorus võideti eestlaste koduklubi Baskoniat.

Olympiakose poolelt lõpetas suvel karjääri legend Georgios Printezis, NBA-sse lahkus Tyler Dorsey ning vahetatud on ka mõni leegionär, kuid suuremas pildis suudeti enamus tuumikust kahe hooaja vahel säilitada.

Kreeka klubi tuleb kohtumisele väga positiivsete emotsioonide pealt. Nimelt võideti loetud päevad tagasi Kreeka Superkarikas, kui finaalis alistati tänu hirmkõva kaitsele igipõline rivaal Panathinaikos.

Kihlveokontorite hinnangul on kohtumise üsna kindel favoriit Barcelona ja nende eduks ennustatakse umbes kuus punkti.

Esimene panus – kokku alla 157.5 punkti. Võiks öelda, et Olympiakose ja Barcelona näol on tegemist kahe Euroliiga parima kaitsemeeskonnaga. Vähemalt potentsiaali poolest. Kui Barcelona mängutempot liiga kiireks ei aja, siis peaksid antud kohtumises ruulima panused “under” valikutele.

Teine panus – Olympiakos võidab esimese poolaja. Tippkorvpallis on juba nii, et kui mõni meeskond õnnestub kohe kohtumise alguses ja satub hoogu, siis on neid esimesel poolajal vastasmeeskonna poolt väga raske kinni püüda. Sarnast mustrit nägime ka Barcelona viimases kohtumises, kus Baskonia võitis avapoolaja lausa 12 punktiga. Esimese poolaja võitmiseks võiksid olla üsna võrdsed võimalused.

Meie valikud:

  • Kokku alla 157.5 punkti (1.81@ Coolbet)
  • Olympiakos võidab esimese poolaja (2.54 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 127€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds