Jälgi meid

Ennustusvihjed

AS Roma vs. Real Betis ennustusvihjed

Neljapäev kuulub tavapäraselt Euroopa Liigale. Päeva põnevuskohtumiseks võiks kujuneda AS Roma ja Real Betisi vaheline mõõduvõtt. Kumb meeskond nopib võidupunktid?


AS Roma vs. Real Betis

Nelajpäev, 6. oktoober 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

AS Roma võit & kokku alla 3.5 värava (2.50 @ Coolbet)

Esimene poolaeg viik (2.30 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • AS Roma pole viimased 20 kodukohtumist järjest eurosarjas pidanud kaotust tunnistama. Saldo 14 võitu ja 6 viiki.
  • Itaalia klubi on kõik tänavused Euroopa Liiga väravad(4) löönud teisel poolajal.
  • Meeskonnad kohtusd omavahel viimati eelmise aasta suvel sõpruskohtumises. Real Betis võitis selle tulemusega 5:2.

Jose Mourinho hoolealused on tänavust eurosarja alustanud ühe võidu ja ühe kaotusega. Kindlalt võideti soomlaste HJK meeskonda, kaotati Ludogoretsile. Ehk kokku on teenitud kolm punkti, mis annab hetkel tabelis kolmanda positsiooni.

Real Betis on kahe võiduga alagrupi liider. Täpsemalt võideti tulemusega 3:2 Ludogoretsi ja 2:0 HJK-d.

AS Roma tuleb kohtumisele vägeva 2:1 võidu pealt üle Milano Interi. Peatreener Mourinho ei saanud mängukeelu tõttu selle kohtumises meeskonda juhendada, kuid mehed said platsil ülesannetega hakkama ning tõid võidu koju. Peale kaheksat vooru hoitakse koduliigas kuuendat kohta.

Hispaania klubi käis viimati platsil alles pühapäeval, kui koduliigas jäädi 0:1 alla Celta Vigole. Betisile oli tegemist alles hooaja teise kaotusega ning La Liga-s hoitakse kõrget neljandat positsiooni.

Kindlasti tuleb enne kohtumist välja tuua Roma koduväljakueelis. Nende mänge käib keskmiselt vaatamas umbes 60 000 inimest, mis on Itaalia liiga üks kõrgemaid näitajaid peale Milano klubisid. Statistika näitab samuti, et Roma tulemused koduväljakul on väga eeskujulikud ja meeskond pingutab fännide ees eriti suure motivatsiooniga.

Esimene panus – AS Roma võit & kokku alla 3.5 värava. Jose Mourinho hoolealuste jaoks on tegemist ikka väga tähtsa mänguga. Jah, peale antud kohtumist jääb mängida veel kolm vooru, kuid kaotuse korral võib tabeliseis minna juba natukene ärevaks. Seega ennustame, et meeskond enne kohtumist lisamotivatsiooni ei vaja ning suudab kõiki staadionile tulnud fänne võiduga rõõmustada.

Real Betis tuleb kohtumisele kindlasti väga kaitsva taktikaga ning keskendub eelkõige vasturünnakutele. Ning ega ka Mourinho pole tuntud just kõige lahtisema jalgpalli viljelejana. Ehk väravaid ootaks alla keskmise.

Teine panus – esimene poolaeg viik. Just Betisi väga kaitsva taktika ja Mourinho taktikaliste eelistuste tõttu julgeks ennustada, et esimese poolaja viigi ennustamine ei ole üldse halb valik. Viimasest viiest Roma kohtumisest on lausa neljas lõppenud avapoolaeg viigilise tulemusega.

Meie valikud:

  • AS Roma võit ja kokku alla 3.5 värava (2.50 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (2.30 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds