Jälgi meid

Ennustusvihjed

Aston Villa vs Burnley ennustusvihjed

spurs vs burnley

Burnley jätkab neljapäeva õhtul oma võitlust ellujäämise eest võõrsil Aston Villa vastu. Kas Burnley tõuseb väljalangemistsoonist välja või murevabalt mängiv Aston Villa võtab punktid endale?


Aston Villa vs Burnley

Neljapäev, 19. mai 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: TV3 Sport

Viik (3,68 @ Coolbet)

Väravate arv alla 3,5 (1,33 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Aston Villa on võitnud viimasest üheksast Premier League’i mängust kaks.
  • Burnley on viimasest kuuest mängust võitnud 3.
  • Burnley on terve hooaja peale võitnud võõrsil ainult 2 mängu.

Steven Gerrard pole Aston Villa eesotsas teinud võib olla nii head tööd kui oodati, eriti arvestades kulutatud rahasummasid, aga vähemalt on järgmiseks hooajaks Premier League’i koht kindlustatud. Hetkel ollakse tabelis 44 punktiga 14. kohal ja 10. koht on vaid nelja punkti kaugusel ehk see võiks olla Steven Gerrardi väike eesmärk viimaseks kaheks mängus.

Eelmises mängus läks Aston Villa kodus vastamisi Crystal Palace’iga ja mäng lõppes 1:1 viigiga. Ollie Watkinsi värav 69. minutil näis andvat koduvõistkonnale võidupunktid, kuid Jeffrey Schluppi värav 81. minutil tegi lõppskooriks 1:1.

Hooaja viimases mängus läheb Aston Villa vastamisi Manchester City’ga. Kui Steven Gerrard soovib aidata endise koduklubi Liverpooli meistriks, siis ta peab vähemalt viigi kätte saama Pep Guardiola meestelt ja lootma, et Liverpool ise ka kolm punkti kirja saab.

Burnley kohtus viimasena Meistrite liigasse viivat neljandat kohta jahtiva Tottenham Hotspuriga. Vastuoluline penalti esimese poolaja üleminutitel andis Antonio Conte meestele 1:0 võidu. Penalti põhjustanud Ashley Barnes oli lähedal viigiväravale, kui tema löök tabas posti, aga paraku väravavõrku see ei jõudnud.

Hetkel asub Burnley 18. kohal, mis tähendaks aste madalamale langemist, aga siiski on kõik nende enda kätes veel, sest koht eespool asuv Leeds United on ainult 1 punkti kaugusel ja Leedsil on üks mäng rohkem peetud. Samuti on käeulatuses kahe punkti kaugusel olev Everton.

Hooaja viimases mängus võõrustab Burnley hooaja teises pooles head minekut näidanud Newcastle’it. Kindlasti ei saa Burnley jääda lootma hooaja viimase mängu peale, vaid punkte on vaja saada juba Aston Villa vastu.

Esimene panus – Viik. Burnley on paremas hoos kui Aston Villa ja neil on ka palju rohkem kaalul, kuid samas on Burnley terve hooaeg võõrsilmängudes väga suurtes raskustes olnud ja Aston Villal ei sõltu sellest mängust midagi. Tundub tõenäoline, et kaks võistkonda tasandavad teineteist ära ja mäng tüürib viigisadamasse.

Teine panus – Väravate arv alla 3,5. Kui võistkonnad võitlevad ellujäämise eest liigasse, siis tavaliselt ilusaid ja väravaterohkeid mänge ei tasu oodata. Nii võib minna ka seekord. Samuti on Burnley mängud on alati pigem väravatevaesed.

Meie valikud:

  • Viik (3,68 @ Coolbet)
  • Väravate arv alla 3,5 (1,33 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 184€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds