Jälgi meid

Ennustusvihjed

AC Milan vs. Juventus ennustusvihjed

Teisipäeval mängitakse tippjalgpalli Premier League´s, La Ligas ja Serie a-s. Põnevaim vastasseis võiks aset leida just Itaalia kõrgliigas, kus vastamisi lähevad AC Milan ja Juventus. Lisaks klubiliselt suurele matšile on huvitav jälgida ka Zlatani ja Ronaldo vastamisi minekut.


AC Milan vs. Juventus

Teisipäev 7. Juuli 2020
Algab: 22:45
Ülekanne: Kanal 12

Viik (3.45 @ Coolbet)

Esimesena skoorib Juventus (1.8 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on jäänud viiki. Enne seda oli Juventus võitnud üheksa omavahelist kohtumist.
  • Juventuse osalusega kohtumistes lüüakse keskmiselt täpselt 3 väravat, AC Milani sama näitaja on 2.5.
  • AC Milan on viimasest kümnest koduväljaku kohtumisest kaotanud vaid ühe.

AC Milan on meeskond, kes tegi viimases voorus Juventusele suure teene. Nimelt võitsid nad Laziot 3:0, mis tähendab, et kaheksa vooru enne hooaja lõppu on Juventuse edu lähima jälitaja ees juba 7 punkti. AC Milan ise asub tabelis seitsmendal kohal ning tänu Napoli karikavõidule viiks selline positsioon nad järgmiseks aastaks ka Euroopa Liigasse.

Milano klubi peab antud kohtumises hakkama saama ilma Mateo Musacchio, Samu Castillejo ja juba pikalt vigastatud olnud Leonardo Duarteta. Juventuse read on natukene hõredamad – eemale jäävad Alex Sandro, Chiellini, Khedira, Demiral ja kaitsja Mattia De Sciglio. Mängukeeldu kannavad De Ligt ja Dybala.

Väravaid AC Milani ja Juventuse omavahelistes kohtumistes üldjuhul väga palju ei näe. Kui võtta näiteks viimased kümme Milani kodumängu Juventuse vastu, siis nendest vaid ühes löödi kokku üle kahe värava. Üks mees aga armastab endiselt väravaid lüüa ja selleks on Cristiano Ronaldo. Portugali superstaar on peale koroonapausi teinud skoori kõigis neljas liigakohtumises.

Esimene panus – viik. Mõlemad meeskonnad on pausilt naasnud väga hea vormiga ning praeguse seisuga väärivad teineteist. Kindlasti tahab nii Milan kui Juventus antud kohtumist võita, kuid esmatähtis on kahe suurklubi jaoks siit vähemalt punktilisa saada. Milan on meeskond, kes mängib välja üle keskmise palju viike, koduväljakul on lõppenud viigiliselt enam kui kolmandik kohtumisi.

Julgemad panustajad võiksid mõelda ka valikule viik + alla 2.5 värava(koefitsient 4.50), kuid meie silmis on see arvestades meeskondade viimaseid tulemusi ning mängu eeldatavat iseloomu siiski natukene liiga riskantne.

Teine panus – esimesena skooriv meeskond Juventus. Valitsev Itaalia meister on skoori avanud lausa viimases üheksas kohtumises(liigas). Parim skoorija peale Ronaldo ehk Dybala jääb küll kohtumisest eemale, kuid pingilt on vääriline asendus Higuaini näol olemas.

Kokkuvõttes on Juventus kahtlemata kohtumise kerge favoriit, kuid AC Milanil on piisavalt taset ja viimaste tulemuste valguses ka enesekindlust, et mängida välja viik ning hea õnne korral miks mitte ka võidu peale.

Meie valikud:

  • Viik (3.45 @ Coolbet)
  • Esimesena skoorib Juventus (1.8 @ Coolbet)
  • Lõppskoor 1:1 (7.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 69€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds