VIDEO | Mitme tõrjega säranud Karl Jakob Hein aitas Readingu teise järjestikuse võiduni

Eesti koondise esikinnas Karl Jakob Hein aitas teisipäeval Inglismaa esiliigas Readingu teise järjestikuse võiduni, kui koduplatsil oldi 2:1 üle Birmingham Cityst.

Hein andis võitu väga olulise panuse, tehes mitu olulist tõrjet ja saades neid lõpuks kokku kirja seitse.

Mängus löödi kõik väravad teisel poolajal. Lucas Joao keerutas 67. minutil Readingu ette ja John Swift duubeldas eduseisu 73. minutil penaltist, enne kui meie mees Tom McIntyre’i omavärava tõttu 82. minutil ühe palli enda selja tagant välja pidi võtma.

Tegu on Heina viie Readingu särgis peetud mängu peale juba teise kohtumisega, kus oma mees talle ühe palli võrku pannud.

Reading, kelle eest debüteeris teisipäeval peatreenerina kunagine kuulus poolkaitsja Paul Ince, on Heina toel teeninud seitse punkti ja nende abil on saadud vahe väljakukkumistsooni ees kaheksa silma peale.