Jälgi meid

Uncategorized

Ott Tänaku edu MM-üldtabelis on nüüd üle 30 punkti, Toyota ohustab Hyundaid

Ott Tänak on viimasest viiest WRC etapist võitnud lausa neli ning teeninud sellega ulmelised 123 punkti. Seda on rohkem, kui Kris Meeke, Andreas Mikkelsen või Jari-Matti Latvala terve hooaja jooksul. Neli etappi enne hooaja lõppu on eestlasel koos 205 punkti ning edu järgnevate ees on väga soliidne.

Teist kohta hoiab Thierry Neuville, kellel on 172 punkti ehk täpselt 33 punkti vähem kui Ott Tänakul. Kolmandal kohal olev Sebastien Ogier jääb maha juba 40 punktiga. Maailmameister selgub just nendest kolmest mehest, sest neljandat kohta hoidev Kris Meeke jääb Tänakust maha juba enam kui 120 punktiga.

Meeskondlikus arvestuses vähendas Toyota tänu õnnestunud Saksamaa etapile jõudsalt vahet terve hooaeg esikohal asunund Hyundaiga. Kahte tiimi eraldab vaid kaheksa punkti. Kolmandal kohal asuv Citröen jääb maha juba 73 punktiga.

MM-sarja lõpuni on jäänud küll veel neli etappi, kuid juba võib kindel olla, et Ott Tänak teeb karjääri parima hooaja ning on suursoosik MM-tiitlile.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Uncategorized

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds