Jälgi meid

WRC

M-Sport ei ole alla andnud ning üritab veel Ott Tänakut endale meelitada

Väljaanne Autosport väidab, et M-sport teeb veel kõik, et eestlast järgnevaks hooajaks enda ridadesse meelitada. Tiimiboss Malcolm Wilson loodab, et M-Spordi veelgi tihedam koostöö Fordiga on tegur, mis aitaks Tänaku tiimiga liitumisele kaasa.

Kõige tõenäolisem on, et eestlane sõidab ka järgneval hooajal Toyota ridades, kuid Wilson kohtus Tänaku ja Märtiniga Saksamaa Rallil ning sõnas ka ise meediale, et suhtleb aktiivselt kõikide meeskondadega ning lõpliku otsuse tegemiseni läheb veel natukene aega.

Kui Autosport küsis, et kuidas eestlane meeskondade meelitatakse, siis Wilson vastas järgnevalt: “Me töötame selle nimel. Tahame tiimi siduda rohkem Fordiga ning see loob ka paremad võimalused auto täiustamiseks.”

Ford on küll hetkel esindatud meeskonnanimes ning pakub ka tehnilist tuge, kuid võrreldes näiteks Toyotaga, on Fordi tehasetiimi toetust M-spordile üsna minimaalne.

Mida arvab sellest kõigest Tommi Mäkinen. Soomlane sõnas, et tema jaoks on täiesti normaalne, et eestlane kaalub ka teisi variante peale Toyota ja ta ei tee sellest suuremat numbrit:”Kui ta soovib midagi muud, siis ma aktsepteerin seda, see on tema otsus. Olin ise sõitjana tihti sarnastes olukordades. Aga muidugi oleks suurepärane, kui ta jätkaks meiega”.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds