Tennis

Võimas, Anett! Eestlanna alistas olümpiavõitja ja edenes järgmisesse ringi.

kontaveit sydney

Anett Kontaveit oli täna hoopis teisest puust kui ta oli seda eilne ning võitis kindla esitusega Mónica Puigi (WTA 53.) 2:6, 7:5, 6:1.

Anett alustas eile vihma tõttu katkestatud mängu raskest seisust. Matš jätkus esimeses setis seisult 2-5 ning servikord oli vastase käes. Eestlanna kaotaski tänase esimese seti ning aeg oli järgmiseks geimiks.

Teise geim kujunes matši murdepunktiks. Õnneks näitas Anett külma närvi ning võitis pikale veninud geimi 7-5.

Kolmandat geimi alustas eestlanna juba vägagi kindlalt. Anett alustas geimi setivõiduga ning murdis teises setis kohe ka vastase pallingu. 3-0 eduseisus suutis Puig lõpuks ka setivõidu kirja saada, kuid Anett ennast sellest mõjutada ei lasknud. Järgmised 3 setti võitis tema ning mäng oligi tehtud!

Anett jätkab Sydneys toimuvat turniiri juba täna Katerina Siniakova (WTA 36.) ning Elise Mertens (WTA 12.) vahelise matši võitja vastu.

Kontaveidi võiduga läks ühtlasi täppi ka meie esimene kombo-panuse ennustusvihje.