Tennis

Kontaveidi kohtumine katkestati vihma tõttu. Mäng jätkub homme varahommikul.

kontaveit

Anett Kontaveidi esimene Sydney turniiri kohtumine Monica Puigiga katkestati täna avasetis seisul 2:5 vihma tõttu. Mäng jätkub homme esimesel väljakul järjekorras teise kohtumisena. Esimene mäng samal väljakul algab Eesti aja järgi kell 4 hommikul.

Olümpiavõitja Puig alustas kohtumist tugeva avaldusega kui suutis esimeses geimis kohe Kontaveidi pallingu murda. Tulenevalt vihmast ning paljudest ebaõnnestunud geimpallidest kestis avageim kokku tervelt 18 minutit.

Puerto Ricolanna jätkas võimsalt kui võitis kindlalt oma servigeimi ning pärast seda murdis järjekordselt Anetti pallingu ning läks kohtumist juba 3-0 juhtima.

Kuigi Kontaveidil õnnestus neljandas geimis viimaks ometi geimivõit kätte saada, murdis Puig kohe viiendast tagasi. Viimases peetud geimis suutis Anett pallingut hoida, mille järel mäng seisult 2:5 katkestati.

Käesoleva kohtumise võitja järgmine vastane selgub paarist Katerina Siniakova (WTA 36) ning Elise Mertens (WTA 12). Ka nende matš on vihma tõttu katkestatud. See tähendab seda, et mõlemate paaride võitjad, peavad homme pidama ka teise kohtumise.