Tennis

Anett Kontaveit edenes Miami WTA-turniiril veerandfinaali

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Miami Open tenniseturniiril. Foto: Michael Reaves/Getty Images

Anett Kontaveit (WTA 19.) pääses 9 miljoni Dollari suuruse auhinnafondiga Miami tenniseturniiril veerandinaali. Kaheksadikfinaalis alistas ta 18-aastase Bianca Andreescu (WTA 24.), kellelt sai teises setis loobumisvõidu.

Matš katkestati juba pärast paart minutit tugeva vihmasaju tõttu. Pärast natukene enam kui ühte tundi naasti väljakule.

Avasetis murdis Anett kahel korral vastase pallingu ning võitis selle 6:1. Andreescu mäng oli väga ebakindel ning oli näha, et miski teda vaevab. Korra palus Rumeeniast pärit kanadalanna abi ka füsioterapeaudilt, kuid muutust see kohtumisse ei toonud.

Ka teine sett algas Kontaveidi üleolekuga ning seisult 2-0 eestlanna kasuks otsustas Andreescu edasisest mängimisest loobuma.

Kontaveidi veerandfinaalis vastaseks on Su-wei Hsieh (WTA 27.), kes alistas neljandas ringis Caroline Wozniacki (WTA 13.) 6-3, 6-7, 62. Mäng leiab aset juba täna.