Jälgi meid

Muu Sport

VIDEO | Kõrgetasemelisel Teemantliiga etapil ohustati naiste 100 meetri jooksu legendaarset maailmarekordit

Kergejõustiku Teemantliiga hooaeg jätkus Ameerika Ühendriikides Eugene’is, kus nähti mitmeid tipptulemusi. Lähedal oli ka uus maailmarekord naiste 100 meetri jooksus.

Naiste sprindi kõigi aegade parim tulemus püsib juba alates aastast 1988 10,49-ga Florence Griffith-Joyneri käes ning mitte keegi pole jõudnud isegi lähedale selle murdmisele, kuid see muutus Eugene’is.

Sel suvel teist korda olümpiamängudel naiste sprindis kaksikduubli teinud Elaine Thompson-Herah domineeris täielikult jooksu Hayward Fieldi staadionil ning finišeeris ajaga 10,54.

Jamaicalanna tulemus märkis võistluspäeval ühte kolmest Teemantliiga rekordist. Uus tipptulemus tehti veel meeste kuulitõukes Ryan Crouseri poolt 23.15 meetriga ning meeste miilijooksus Jakob Ingebrigtseni poolt ajaga 3.47,24.

Tulemused läksid kirja ka võistluste rekorditena. Kokku oli neid 15 ala peale tervelt kaheksa. Püstitati kuus tänavuse hooaja tippmarki.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Muu Sport

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds