Jälgi meid

Muu Sport

Forbesi kõige väärtuslikumate spordimeeskondade edetabeli tipus valitsevad Põhja-Ameerika profiklubid

Alati raha lugeda armastav väljaanne Forbes avaldas hiljuti nimekirja kõige väärtuslikumatest jalgpalliklubidest. Nüüd on välja antud 2021. aasta edetabel kõigist spordimeeskondadest. Kõige väärtuslikumad klubid on Põhja-Ameerika profiliigades.

Kõige hinnalisemaks loetakse NFL-is mängivat Dallas Cowboysi, mille väärtuseks on 5,7 miljardit dollarit ehk ligikaudu 4,7 miljardit eurot. Klubi viiest Super Bowli võidust viimane tuli 1995. aastal, ent sellele vaatamata on Cowboys kõige väärtuslikum spordimeeskond maailmas juba kuuendat aastat järjest.

Tabeli teisel real on MLB sats New York Yankees, mis vahetas omal ajal omanikku “vaid” 8,8 miljoni dollari eest, aga on nüüd oma väärtuses jõudnud 5,25 miljardi dollari peale.

Esikolmiku lõpetab Yankeesi naaber New York Knicks. Madison Square Garden pole seitse aastat NBA-s play-off mänge näinud, aga ometi on kurikuulsa James Dolani valduses oleva klubi väärtus viimase viie aastaga tõusnud 67% ja kerkinud viie miljardi dollari peale.

Forbesi edetabeli esikümnes on kokku seitse Põhja-Ameerika profiliigade satsi. Kogu nimekirja 50-st kõige väärtuslikumast spordimeeskonnast saab näha SIIT.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Muu Sport

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds