Jälgi meid

WRC

Toyota silmis on hetkel Meeke tõenäolisemaks jätkajaks meeskonnaks kui Latvala

WRC käesolev hooaeg ei ole veel lõppenud, kuid juba tehakse plaane ka järgmiseks hooajaks. Kõigi eelduste kohaselt jätkab Toyota meeskonnas Ott Tänak. Lisaks on olemas leping ka noore talendi Kalle Rovanperäga. See tähendab, et ruumi on veel vaid ühele sõitjale.

Kui Toyota peaks hetkel valima praeguste liikmete Meeke´i ja Latvala vahel, siis langeks kaalukauss esimese kasuks.

Tommi Mäkinen kommenteeris olukorda järgmiselt:”Kui me vaatame Meeke´i viimaseid tulemusi, siis on need olnud väga head. Ta on hakanud sõitma pingevabamalt ja tänu sellele ka vähem eksinud. Kris on võimeline meeskonna jaoks väga kasulik olema ning punktid koju tooma. Hetkel oleks meie valikuks kindlasti just tema, mitte Latvala.”

Siiski tahetakse mingit rolli säilitada ka Latvalal:”Me veel mõtleme meeskonnaga, paneme strateegia paika, otsused teeme hiljem. Loodetavasti saame ka Latvala abi kasutada mingil määral. Võib-olla abistaks ta meid testimistel, kuigi hetkel teeb seda Juho Hanninen ning me oleme temaga väga rahul. Peame vaatama suuremat pilti, Latvala kogemused oleks suureks abiks.”

Järgmine WRC ralli leiab aset juba ülejärgmisel nädalavahetusel Kataloonias.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds