Jälgi meid

WRC

Sebastien Loeb ja kaardilugeja Daniel Elena lõpetasid 23 aastat kestnud koostöö

Üheksa korda tandemina autoralli maailmameistriks tulnud Sebastien Loeb ja Daniel Elena avaldasid, et lõpetavad 23 aastat kestnud koostöö.

Loeb ja Elena võitsid aastatel 2001-2020 lausa 79 WRC rallit ja jõudsid 119 korda poodiumile. Lisaks läbiti neli korda Dakari ralli.

Koostöö lõppes Sebastian Loebi meeskonna Prodrive survel, kes polnud rahul viimaste esitustega Dakari rallil.

“Seb helistas mulle ja andis teada, et jätkab edasist karjääri teise kaardilugejaga. Mainis, et Prodrive nõudis seda…nad leidsid, et ma ei ole piisavalt motiveeritud ja tegin viimasel Dakari rallil liiga palju.”

“Okei, esimesel katsel olin ma tõesti natukene segaduses ning alles kohanesin uue digitaalse lahendusega, kuid vaevalt tegime rohkem vigu kui teised.”

Sebastian Loeb sõnas, et otsus koostöö lõpetada ei tulnud kergelt:”Seda kõne Danielile oli raske teha. Meil on olnud pikk koostöö. Tegime Prodrivega koos põhjaliku analüüsi ja leidsime, et tasub proovida midagi uut. Olen juba 47-astane ja enam ei ole palju võimalusi Dakaril sõita. Seega tahan teha kõik võimaliku, et veel edu saavutada.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds