Jälgi meid

WRC

Hyundai WRC meeskond jätkab MM-sarjas veel vähemalt 2024. aastani

Hyundai meeskond kinnitas, et jätkab WRC sarjas veel vähemalt kolm aastat.

Kui siiamaani oli Hyundai ainus meeskond WRC sarjas, kes ei olnud kinnitanud jätkamist Rally1 ajastul ehk järgmisel aastal algavast hübriidautodega kihutamise MM-sarjast, siis nüüd on see viga parandatud.

FIA kommentaar:”Üleminek hübriidautodele peegeldab autotööstuse uusimaid suundumusi ja muudab ka WRC sarja jätkusuutlikumaks. See sai võimalikuks tänu FIA ja meeskondade ühistele jõupingutustele. Fakt, et kõik kolm meeskonda sõlmisid kolmeaastase lepingu, tõestab liikumist õiges suunas.”

Hyundai tiimibossi Adamo kommentaar:”Me esindame Hyundai autotööstust ning toetame nende eesmärkide täitumist. Pakume platvormi praeguse ja tulevase autotehnika tutvustuseks. Läbi oma sarja suudame mõjutada ja suunata Hyundai maanteeautode arengut. See on suur au ja roll, mida võtame väga tõsiselt. Seega toetame WRC promootorite uuendust hübriidautode suunas ning arendame oma auto uut mudelit. Kahekordsete meistritena tervitame uut väljakutset ning hoiab Hyundai lippu kõrgel.”

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds