Jälgi meid

WRC

Ott Tänak sõidab järgmisel hooajal ühes meeskonnas WRC noorima piloodiga?

Motorsport News andmetel on Toyota sõlminud järgmiseks hooajaks lepingu Kalle Rovanperäga. See tähendab, et soomlasest saab ajaloo noorim sõitja, kes tehasetiimiga teeb kaasa terve WRC hooaja.

Kõigest 18-aastane Rovanperä on hetkel kihutamas WRC2 Pro sarjas, kus hoiab oma Škodaga kindlat esikohta. Varasematel aastatel on soomlane ka Toyota Yarise WRC autoga teinud testisõite.

Kuna Toyotal saab hooaja lõpus leping läbi kõigi kolme sõitjaga(Tänak, Latvala ja Meeke), siis on hetkel raske ennustada, kelle koha Rovanperä endale napsab. Kindel on aga see, et Toyota teeb kõik, et selleks meheks ei oleks Ott Tänak, keda kindlasti tahetakse ka järgneval hooajal enda ridades näha.

Ott Tänak on viimastel kuudel saatnud Toyota suunas ohtralt kriitikanooli, kuid enamus eksperte on ühisel arvamusel, et eestlane sõlmib siiski lepingu ka järgnevaks hooajaks. Tandem Tänak ja Rovanperä kõlab igatahes väga huvitavalt.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds