Jälgi meid

WRC

Ogier süüdistab Hyundai meeskonda ebaausas taktikas

Sebastien Ogier

WRC üldedetabeli liidripositsiooni hoidev Sebastien Ogier süüdistas pärast Portugali ralli lõppu Hyundai meeskonda ebaausates võtetes,

Pärast seda kui avapäeval langesid autode tehniliste probleemide tõttu konkurentsist nii Sebastien Loeb kui Dani Sordo, läks Hyudai tiimipealik Andrea AMado välja eetilises mõttes ülimalt küsitavale taktikale. Nimelt käskis mees nii Sordol kui Loebil rajale minna pärast Ogieri, kuid enne Neuville`i. Seda sellepärast, et siis ei puhastaks mehed valitsevale maailmameistrile radu, kuid teeksid seda ikkagi belglase jaoks.

Selle võttega Ogieril iseenesest probleemi ei olnudki, sest ta on sama asja ka ise korduval eelmistel hooaegadel kasutanud. Küll, aga ei meeldinud talle tõsiasi, et Adamo käskis Sordol kiiruskatsel seisma jääda, et Neuville pääseks läbi ilma segava tolmuta ning seejärel täpselt enne Kris Meeke`i sõitma hakata.

“Peame tänama Dani Sordot, et ta sellise asjaga nõus ei olnud. Sain informatsiooni oma allikatelt, et Adamo käskis Sordol kesset katset seisma jääda ning seejärel Meeke`i segama hakta. See on väga julm tegu,” ütles mees motorsport.com-ile antud intervjuus.

Adamo ise ütles sellepeale muidugi, et tema on puhas ning ta isegi ei hakka nii alatuid süüdistusi kommenteerima. Neuville lõpetas ralli Ott Tänaku järel teisel kohal. Sebastien Ogier oli kolmas ning säilitas eestlase ees 2-punktilise edu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds