Jälgi meid

WRC

Arktika ralli korraldajad soovivad ka tulevikus WRC kalendrisse pääseda

Ambitsioonikad Artktika ralli korraldajad loodavad ka tulevikus WRC kalendrisse mahtuda, kuid selgelt on väljendatud seisukohta, et seda ei soovita teha teise Soomes toimuva WRC ralli arvelt.

Tänavusel hooajal asendas Arktika ralli Rootsi rallit, mis jäi toimumata koroonapiirangute tõttu.

Artkika ralli eestvedaja Kai Tarkiainen:”Millal meid jälle WRC kalendris näeb on juba teiste otsustada. Tagasiside on igatahes olnud väga positiivne ning paljud inimesed loodavad, et Arktika ralli toimuks ka tulevikus kõige kõrgemal tasemel.”

“Sooviksime ka võimalust pikema ettevalmistusega rallit korraldada, seekord jäi see teatud põhjustel väga napiks. Tegime tänavu fantastilist tööd ning kindlasti väärime veel võimalusi.”

“Kas Arktika saab veel võimalusi ma ei oska öelda. Järgmine aasta on jälle leping Rootsiga ning teisi talverallisi koputab samuti WRC uksele. Paljud on avaldanud arvamust, et kalendris võiks olla kaks talverallit – ma kiidan seda mõtet. Ka rehviarendajad teevad suurt tööd, et leida kõige sobivamad rehvid talveralliks, kuid hetkel saavad nad tulemusi näha vaid ühel rallil.”

“Kindlasti ei ole me nõus asendama Soome Jyväskylä rallit. Seal asuvad Soome ralli juured ning ajalugu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist WRC

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds