Korvpall

Viimasel kolmel hooajal NBA meistriks tulnud mängija jääb tänavu esmakordselt karjääri jooksul tiitlita

Patrick McCaw on kolmekordne NBA meister.

Seda on uskumatu öelda mehe kohta, kes on mänginud karjääri jooksul vähem kui 200-s kohtumises nelja hooaja jooksul ning olnud play-offi mängudes platsil kokku vaid 245 minutit. Mehe õnneks on ta aga alati olnud õiges meeskonnas ning viimase kolme hooaja lõikes on ta enim NBA tiitleid võitnud mängija.

McCaw draftiti 2016. aastal Milwaukee Bucksi poolt, kuid nad müüsid mängijaõigused Golden State Warriorsile. Noormees veetis kaks esimest hooaega Warriorsis ning võitis koos Stephen Curry ja Kevin Durantiga kaks NBA meistritiitlit.

Seejärel soovis McCaw klubist lahkuda ning Warriors lasi tal liituda Cleveland Cavaliersiga. Cleveland soovis aga mehe teenetest loobuda ja lõpuks jõudis ääremängija jaanuaris Toronto Raptorsisse. Raptorsi eest sai McCaw play-offis platsile kokku 48ks minutiks, kuid nagu me kõik teame – see hooaeg lõppes Toronto tiitliga.

Patrick McCaw oli veetnud kolm hooaega NBA-s ning võitnud kolm meistritiitlit.

Tänavu sai see õnnelik seeria läbi, kui Toronto Raptors kaotas 3-4 idakonverentsi teises ringis Boston Celticsile. McCaw ei saanud meeskonda vigastuse tõttu aidata. Võibolla ongi see põhjus, miks Raptors play-offist välja langes?