Jälgi meid

Korvpall

Pascal Siakam: võtan suure osa süüst enda peale

Valitsev NBA meister Toronto Raptors langes tiitliheitlusest, kui seeria seitsmendas kohtumises jäädi 87:92 alla Boston Celticsile. Raptorsi üks liidritest Pascal Siakam sõnas peale kohtumist, et võtab suure osa kaotusest enda peale ning esines alla oma võimete.

“Ilmselgelt oleksin ma pidanud näitama paremat mängu. See on kindlasti moment, millest saan õppida. Õppida sellest kogemusest ja kuidas olla järgmine kord sarnases olukorras paremini valmis oma meeskonnakaaslasi aitama.”

Siakam viskas põhihooajal keskiselt 23.6 punkti ja seda 45.9% visketabavuse juures. Kolmeseid sopsas 35.9%. Play-offis jäid Kameruni korvpalluri keskmisteks näitajateks vaid 16.9 punkti ja visketabavuseks 39%.

“See on kogemus. Ka parimatel mängijatel on elus selliseid momente olnud ja nad kõik õpivad sellest. Kui tahad olla üks parimatest, siis pead suutma sellistest olukordades välja tulema ja see ongi see, mida ma plaanin teha.”

Boston Celtics kohtub idakonverentsi finaalis Miami Heatiga, kes alistas 4-1 Milwaukee Bucksi.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds