Jälgi meid

Korvpall

VIDEO | Klay Thompson ladus oma tagasituleku mängus 20 minutiga 17 punkti

Kaks kohutavat vigastust üle elanud ja NBA-s viimati lausa 941 päeva tagasi mänginud käinud Klay Thompson oli pühapäeval lõpuks platsil tagasi ja lustis Golden State Warriors 96:82 võidumängus Cleveland Cavaliersi üle 17 punktiga.

Thompsoni kaudu sündisid Warriorsi esimesed punktid, kuid 31-aastane snaiper oli mängu alguses oma viske leidmisega raskustes, tabades avaveerandil viiest üritusest ainult ühe.

Olümpiavõitja ja maailmameister tõmbas end aga käima teise veerandi lõpus õnnestunud pealtpanekuga. Sellele järgnes kiirelt ka tema esimene comebacki järgne täpne kolmene ja lõpuks oli Thompsonil 17 silma koos ainult 20 mänguminutiga.

Thompson tabas lõpuks kaheksast kolmese üritusest kolm ja sai kokkuvõttes väljakult 18-st viskest läbi rõnga seitse. Ta lisas oma kontole kolm lauapalli, ühe söödu ja ühe kulbi.

“Ma ei visanud nii hästi kui oleksin tahtnud, aga olen ülirõõmus, et saan protokolli vaadates näha oma nime,” rääkis põlvetraumast ja Achilleuse vigastusest taastunud Thompson pärast mängu. “Tegu oli pika pausiga. Ma ei ütle, et see tunne on võrdne sellega kui võita meistritiitel, aga see oli sellele päris lähedal.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds