Jälgi meid

Korvpall

Sacramento Kings himustab Domantas Sabonist endale

Domantas Sabonise aeg Indiana Pacersis hakkab ümber saama ja tema teenete vastu tunneb väga suurt huvi Sacramento Kings.

Väljaande The Sacramento Bee sõnul on Kings leedulase hankimiseks valmis kauplema isegi oma suurima tähe De’Aaron Foxiga.

Sabonisele endale võiks Sacramentosse kolimine samuti sümpatiseerida, kuna erinevalt Pacersist on Kings veel play-offi koha konkurentsis. Läänekonverentsis hoitakse 18 võidu ja 28 kaotusega 11. kohta. Play-in turniirile pääsemisest ollakse vaid paari võidu kaugusel.

Pärast üsna kahvatut hooaja algust on Sabonis tõusnud väga heasse vormi. Ta on sel kuul kogunud kaks kolmikduublit ja saanud keskmiselt kirja 22,8 punkti, 11,5 lauapalli ja 6,6 korvisöötu.

Sabonise kogu hooaja näitajateks on 18,9 punkti, 11,9 lauapalli ja 4,7 söötu.

Fox on kolmandat hooaega järjest olnud Kingsi resultatiivseim mängija, kogudes keskmiselt 20,9 punkti. 24-aastane mängujuht on aga andnud selgelt järgi võrreldes eelmiste aastatega ja meeskonnal on Tyrese Haliburtoni näol esile kerkinud uus talent, kellest võiks tagaliini liider saada.

NBA mängijateturg on lahti kuni 10. veebruarini.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds