Jälgi meid

Korvpall

VIDEO | Kevin Durant tegi 53 punktiga oma hooaja uue rekordi

Kevin Durant sai pühapäeval hakkama oma hooaja parima mänguga, visates Brooklyn Netsi 110:107 võidus New York Knicksi üle 53 punkti.

33-aastane korvikütt oli kolmestega raskustes, tabades 13-st üritusest ainult neli, aga kokkuvõttes viskas ta väljakult igati viisaka protsendiga, saades läbi korvirõnga 19 oma 37-st viskest. Lisaks tabas ta 12-st vabaviskest 11.

Duranti 53 punkti on uus rekord mõne Netsi mängija poolt vastasseisudes naabri Knicksiga.

Olles 12. detsembril Detroidi vastu visanud 51 punkti, on Durant Netsi ajaloos teine mängija, kes ühel hooajal maha saanud mitme 50-punktilise esitusega.

Lisaks on Durant kolmas mängija NBA ajaloos, kes kolme erineva meeskonna eest vähemalt kaks 50 punktiga mängu teinud. Samuti on ta viies 33+ vanuses mängija, kes ühel hooajal mitu sellist esitust pakkunud.

Netsi punktirekord on 57 silma, millega sai 2012. aastal Deron Williams hakkama Charlotte Bobcatsi vastu. Durantist rohkem on meeskonna särgis suutnud veel Kyrie Irving, kes pani kaks aastat tagasi Chicago korvi 54 punkti.

Duranti enda isiklik rekord on samuti 54 punkti. See tuli temalt 2014. aastal Oklahoma City Thunderi mängumehena Golden State Warriorsi vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds