Korvpall

Trae Young jagas 16 resultatiivset söötu, kuid meeskonda see võidule ei aidanud

Korvpalliliigas NBA sai särava isikliku esitusega hakkama Trae Young, kuid tema kodumeeskond Atlanta Hawks pida ikkagi tunnistama Orlando Magicu 135:124 paremust.

Suureskoorilises kohtumises viskas Orlando Magic esimesel veerandil lausa 50 punkti ning asus kohtumist 28 punktiga juhtima. Poolajapausiks suutis Hawks vahe vähenda 14 punktile, kuid teine poolaeg kulges võrdses rütmis ning Orlando Magic võttis hooaja üheksanda võidu.

Võitjate parimana viskas suvel EM-il säranud sakslane Franz Wagner 22 punkti. Kaotajate poolelt tasub esile tuua Trae Youngi, kes viskas 19 punkti ja jagas lausa 16 resultatiivset söötu.

Atlanta Hawks jätkab idakonverentsis üheksandal kohal, Orlando Magicu leiame 13. positsioonilt.