Korvpall

Boston vajas Lakersi alistamiseks lisaaega, Tatum viskas 44 punkti

Korvpalliliigas NBA pakkusid põnevuslahingu Boston Celtics ja Los Angeles Lakers. Võitjana väljus Bostoni klubi tulemusega 122:118.

Celtics juhtis peale avapoolaega 15 punktiga, kuid ei suutnud edu hoida ning lasi teisel poolajal Lakersi mängu tagasi.

Neli minutit enne kohtumise lõppu oli hoopis Lakersi edu juba 12 punki, aga seegi ei otsustanud mängu ära, sest Bostoni klubi tegi lõpuspurdi ning Jayson Tatumi tabamus viis kohtumise lisaajale.

Lisaaega alustas paremini Lakers kahe kiire korviga, kuid seejärel tabas paremini Celtcis ning külalismeeskond võttis kokkuvõttes 122:118 võidu.

Võitjate parimana viskas Jayson Tatum 44 punkti, kaotajatele tõi 37 punkti Anthony Davis. Vanameister LeBron Jamesi arvele jäi 33 punkti, 9 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu.