Jälgi meid

Korvpall

Ron Baker ja Kosta Koufos Moskva CSKA-s ei jätka

Euroliiga teatas hiljuti, et tänavust hooaega ei mängita lõpuni. Seega on esimesed meeskonnad juba alustanud mängijate lepingute üle vaatamist. Venemaa suurklubi Moskva CSKA annab teada, et on lepingu lõpetanud Ron Bakeri ja Kosta Koufosega.

Mõlema mehe hooaeg CSKA-s kujunes selgeks pettumuseks. Baker viskas keskmiselt 2.6 punkti mängu kohta ja sai mänguaega keskmiselt vaid 11 minutit.

Mees ise võttis kogemuse Venemaal kokku järgmiselt:”Olen õnnelik, et sain olla sel hooajal osa CSKA meeskonnast. Kohtasin palju häid inimesi ning suurepärast organisatsiooni. Olen tänulik, et sain võimaluse siin mängida ning jään seda igavesti mäletama.”

Koufos sai veelgi vähem mänguaega. Keskmiselt 9 minutiga viskas kreeklane 3.7 punkti. Mees sõlmis eelmisel suvel Venemaa klubiga kaheaastase lepingu, kuid poolte kokkuleppel piirdub koostöö ühe aastaga.

CSKA presidendi Vatutini kommentaar:”Kahjuks vigastused enne hooaega ning vähene Euroopa korvpalli kogemus andsid Kostase esitustes tunda ning ta ei suutnud lõplikult põhirotatsiooni murda. Koufos on loomult väga optimistlik ning suurepärase tööeetikaga. Soovin talle edasises karjääris vaid parimat.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds