Jälgi meid

Korvpall

Patrick Ewing: minu olümpiakullad varastati

Patrick Ewingu jaoks ei ole käimas just parim nädal. Pühapäevases Michael Jordani dokumentaalis “The Last Dance” tuli palju juttu rivaliteedist, mida Bulls Knicksi vastu valitses. Nüüd avaldas ta populaarses jutusaates veel halbu uudiseid.

Vargad röövisid Ewingu kuldmedalid, vähemalt nii arvab ta ise.

Knicksi Legend võitis Olümpiamängudelt kaks kulda. Esimese 1984. aastal Los Angeleses ja teise 1992. aastal Dream Teamiga Barcelonas.

“Ma olen oma medalid kaotanud. Olen mitmeid kordi kolinud ja enam ei leia enda kuldmedaleid. Minu majja murti sisse ühel hetkel New Yorgis, tõenäoliselt nad varastasid mu medalid.”

Ewingu õnneks on tal häid tutvuseid ning ta saab asendusmedalid.

Patrick Ewing avaldas ka selle, et Jordani dokumentaali ta pigem ei vaata:”Ma olen selle kõik läbi elanud. Kõik need võitlused, mis meil omavahel olid. Ja nüüd on teil kõigil dokumentaalfilm, mida mulle nina alla hõõruda. Vaatasin seda korra, kuid panin kinni ja tegelesin enda asjadega. Ma elasin selle kõik läbi, mul ei ole vaja seda vaadata. Ma tean, et ta oli suurepärane.”

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds