Jälgi meid

Korvpall

Metta World Peace vahetas taas nime. Uueks nimeks Metta Sandiford-Artest

Sünninimega Ronald William Artest JR. ja aastaid tagasi avalikkusele tuntud nimega Ron Artest muutis taaskord nime. Kui seni oli tema nimeks Metta World Peace, siis uueks nimeks on Metta Sandiford-Artest. Uudne nimejupp Sandiford tuleb tema naiselt Maya Sandifordilt.

Aastal 2011 muutis Ron Artest oma nimeks Metta World Peace. Selle nimevahetuse kohta on endine NBA mees sõnanud:”Esimene mäng, mille ma World Peace nime all pidasin…mõtlesin, et see nimevahetus oli kõige rumalam asi üldse. Tulin pingilt ja teadustaja ütles, et nüüd tuleb platsile Metta World Peace. Ma ei tahtnud isegi soojendussärki maha võtta, see oli piinlik. Mõtlesin isegi nime tagasi vahetada, kuid harjusin sellega ja ka inimesed harjusid.”

Hetkel treenerina tegutsev Artest väitis, et enne esimest nimevahetust kaalus ta variantidena ka “Queensbridge”, sest see meenutab talle piirkonda, kus üles kasvas. Samuti oli üheks variandiks “So Hood”. Lõpuks langes otsuus siiski Metta World Peace kasuks ja põhjuseks toob mees huvi Budismi vastu.

Veel tuleb välja, et aastal 2014, kui mees siirdus Hiina korvpalli mängima, oli mehel mõte võtta uueks nimeks “Panda Friend”.

Kõigil mehe fännidel tuleb aga nüüd selgeks õppida, et praeguse seisuga on suurte ambitsioonidega treeneri ja endise NBA mängija nimeks Metta Sandiford-Artest.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds