Jälgi meid

Korvpall

NBA võib saada esimese naispeatreeneri

2014. aastal NBA-s kõigi aegade esimeseks täiskohaga naisabitreeneriks tõusnud Becky Hammon võib peagi ajalugu teha ka peatreenerina. Kaks klubi soovivad temaga vestelda seoses vabanenud ametikohaga.

NBA-s on hetkeseisuga vabad neli peatreeneritooli ning Hammond on Portland Trail Blazersi ja Orlando Magicu vaateväljas.

Pikalt San Antonio Spursiga seotud olnud Hammon on ka juba peatreeneri elu natukene mekkinud. Läinud detsembris sai temast esimene võistkonda juhendanud naine pärast seda, kui Gregg Popovich mängus Los Angeles Lakersi vastu väljaku äärest minema saadeti.

44-aastane Hammon jõudis treeneritöö juurde 2013. aasta suvel, kui tal jäi põlvevigastuse tõttu WNBA hooaeg pooleli ning ta hakkas osalema Spursi koosolekutel ja treeningutel.

Mängijakarjääri jooksul Venemaa koondisega kahel OM-il osalenud naine on olnud NBA-s tõeline teerajaja, kuna pärast tema ametisse nimetamist on liigas üle kümne õrnema soo esindaja treenerina võimaluse saanud. Sel hooajal on naistreenereid NBA-s kokku seitse.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds