Jälgi meid

Korvpall

Kas Brooklyni supertiimil on jama majas? Irving liitus Hardeniga laatsaretis

NBA idakonverentsi poolfinaali põnevuspaaris Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks jätkuvad mängud ööl vastu kolmapäeva seisul 2:2. Nets on kahemängulise edu maha mänginud ja meeskonna Suurest Kolmikust on jäänud platsile vaid üks mängumees.

Brooklyn kaotas reievigastuse tõttu kohe seeria avamängu alguses James Hardeni ning 4. mängus sai viga ka Kyrie Irving. 29-aastane tagamees väänas teisel veerandil koledalt oma paremat jalga.

Irving suutis pärast juhtunut omal ajal riietusruumi jalutada, aga tagasi platsile ta enam ei tulnud ja peatreeneri Steve Nashi sõnul jääb tal 5. mäng vahele.

Nash ei osanud ka öelda, kas Irving seeria jooksul üldse enam väljakule tuleb. Samuti ei ole seis Hardeniga lootustandev.

“Ma ei taha, et James liiga kiirelt tagasi tuuakse,” tunnistas Nash. “Oleks fantastiline, kui ta saaks mängida järgmises või ülejärgmises mängus. Kui ei saa, siis ei taha ma teda tagant kiirustada.”

Kahe ässa puudumisel läheb suur fookus Kevin Duranti peale, kes tänavu Netsi kolmepealisest lohest üksi väljakul olnud viiel korral. Neis mängudes, kust Nets saanud neli võitu, on 32-aastane punktimasin 63-protsendilise visketabavusega toonud keskmiselt ligi 34 silma.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds