Jälgi meid

Korvpall

NBA konverentside poolfinaalid läbi: Trail Blazers ning Raports finaalides

Kui keegi veel Kawhi Leonardi võimetes kahtleb, siis tema 41 punkti, 8 lauapalli ning ebareaalne Raptorsile võidu taganud viimasesekundi kolmene, peaksid need kõhklused küll igati summutama.

Mees domineeris Idakonverentsi poolfinaali otsustavat mängu täielikult ning juhtis oma klubi, 4,2 sekundit enne normaalaja lõppu, ühe NBA läbi aegade võimatuima viskega, võidule. Pall põrkus korvirõngall kolm korda, enne kui sisse läks ning Raptorsile 76ersi üle 92-90 võidu kindlustas. Kui see pole draama, siis me ei tea mis on.

Kaotajate parim oli Joel Embiid, kes kogus oma kontole 21 punkti ning 11 lauapalli.

Raptors kohtub Idakonverentsi finaalis Milwaukee Bucksiga. Vaata videot mängu käigust ning kõrghetkedest siit:

Samal ajal Denveris polnud tegemist Trail Blazers`i ühe liidri Damian Lillardi parima õhtuga. Mees tabas väljakul 17-st viskest kõigest 3, kuid tema õnneks aitasid teised. Appi tuli CJ McCollum, kes kogus 37 punkti ning viis meeskonna 100-96 Nuggetsi üle võidule.

Mees tabas väljakul 29-st viskest 17 ning võttis maha 9 lauapalli.

Nuggetsi paistis silma oma fenomenaalselt halva tabavusega kolmepunkti joone tagant. Kogu mängu peale saadi sisse vaid kaks 19-st teele saadetud kolmesest. Nikola Jokic oli kaotajate parim 29 punkti ning 13 lauapalliga.

Trail Blazers kohtub Läänekonverentsi finaalis valitseva meistri Golden State Warriorsiga. Mängud algavad Eesti aja järgi kolmapäeva varahommikul.

Vaata videot mängu käigust ning kõrghetkedest siit:

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds