Jälgi meid

Korvpall

LeBron James kavatseb karjääri jätkata, kuni saab koos oma pojaga ühes tiimis mängida

NBA-s tänavu oma 19. hooaega tegev LeBron James tunnistas, et ei kavatse ketse varna riputada enne, kui on liigas oma pojaga ühes tiimis mänginud.

Jamesi vanim poeg LeBron James juunior, keda kutsutakse hellitavalt Bronnyks, sai oktoobris 17-aastaseks ja ta mängib praegu Californias Sierra Canyoni keskkooli eest.

Bronnyt hinnatakse väga heaks viskajaks, kellel on ka suurepärane platsinägemine ja sööduoskus. Tema esimene võimalus NBA-ga liituda tuleb 2024. aastal.

“Ma mängin oma viimasel aastal koos oma pojaga,” ütles James nädalavahetusel. “Olen kus iganes Bronny on. Teen kõik võimaliku, et oma pojaga ühe aasta mängida. Sel ajal ei ole raha enam oluline.”

Kõigi aegade üks parimatest korvpalluritest on tänaseks 37-aastane, aga selles ei tohiks veel kahtlusi olla, et ta suudab ka paari-kolme aasta pärast piisavalt heas vormis olla.

Neljakordne NBA meister on sel hooajal suurepärast mängu näidanud, kogudes keskmiselt 29,1 punkti, 7,9 lauapalli ja 6,5 korvisöötu mängu peale. Tal on olnud vaid kolm hooaega, kus ta on suutnud rohkem punkte tuua.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds