Jälgi meid

Korvpall

James Hardeni ajastu Philadelphias on saanud ajaloolise alguse

Eelmisel kuul Brooklyn Netsist Philadelphia 76ersisse kolinud James Harden on uue meeskonnaga edukalt kohanenud ja koheselt on killuke NBA ajalugu sündinud.

Habemik on Joel Embiidi ja Tyrese Maxeyga moodustanud väga resultatiivse kolmiku ning NBA on endale saanud esimese trio, kes kõik koos mängitud esimeses kolmes kohtumises vähemalt 20 punkti visanud.

Harden debüteeris eelmisel nädalal 133:102 võidumängus Minnesota Timberwolvesi vastu 27 punktiga ja teda toetasid Embiid ja Maxey vastavalt 34 ja 28 silmaga.

Teises kohtumises juhatas vägesid Embiid 37 punktiga, Harden lisas 29 ja Maxey 21 punkti ning kolmandas matšis kombineeriti kamba peale 78 punkti – Embiid pani 27, Harden 26 ja Maxey 25 silma.

Philadelphia on kõik senised kohtumised Hardeniga kindlalt võitnud ja ta on keskmiselt enda nimele saanud 27,3 punkti, üheksa lauapalli ja 12,3 korvisöötu.

“Me kõik lihtsalt sobitume omavahel hästi,” ütles kolmiku edu kohta Embiid pärast kolmapäevast 123:108 võitu New York Knicksi üle, mis oli Hardeni esimeseks kodumänguks uues meeskonnas.

Oma neljandat NBA meistritiitlit jahtiv Sixers hoiab praegu 38 võidu ja 23 kaotusega idakonverentsis 3. kohta, jäädes liidrist Miami Heatist vaid paari võiduga maha.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds