Jälgi meid

Korvpall

Kristian Kullamäe liitus Panevežyse Lietkabelisega

Eesti koondise tagamängija Kristian Kullamäe teatas, et on liitunud Leedu liiga möödunud hooaja teise võistkonna Panevežyse Lietkabelisega.

23-aastane korvpallur veetis viimased aastad Hispaania erinevates liigades. Eelmise hooaja veetis ta Hispaania kõrgliigas San Pablo Burgose ridades, kus paraku mänguaeg jäi üürikeseks ja eestlane pidi tihti mängu lausa tribüünilt vaatama.

Uueks hooajaks liitus Kullamäe Leedu klubiga Lietkabelis, mis eelmisel hooajal korraldas Leedu liiga poolfinaalseerias tõelise üllatuse, kui konkurentsist lükati välja Leedu esiklubi Kaunase Žalgiris, kuid sellega sai jaks otsa ja finaalis alistuti Vilniuse klubile Rytas.

Järgmisel hooajal saab Kullamäe lisaks Leedu liigale kätt proovile panna ka Euroopa tugevuselt teises eurosarjas Eurocupis, kus ollakse samas alagrupis näiteks eelmise hooaja üllatajate Bursaspori ja tugeva Hispaania klubiga Badalona Joventut.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds