Jälgi meid

Korvpall

Eesti-Läti korvpalliliiga uus hooaeg on peagi algamas

Reedel saab alguse Eesti-Läti korvpalliliiga uus hooaeg, kui avakohtumises lähevad vastamisi Tartu Ülikool Maks & Moorits ning suvel suured muutusd läbi teinud Tallinna Kalev/Audentes.

Uuel hooajal osaleb liigas 16 võistkonda, kus lisaks üheksale Eesti ja kuuele Läti võistkonnale osaleb ka Ukraina klubi BC Prometey. Viimast peetakse ka oma 7-miljonilise eelarvega liiga suurfavoriidiks ning Riias kodumänge pidav võistkond osaleb samaaegselt ka Euroopa tugevuselt teises eurosarjas EuroCupis.

Kõik eelmisel hooajal liigas osalenud klubid jätkavad ning lisaks ukrainlastele on liitunud ka Peep Pahvi juhendatav Keila KK. Kui tabeli esiotsas hakkavad kõigi eelduste kohaselt olema ukrainlased ja Riia VEF, siis tabeli teises otsas hakkavad ilmselt kohti jagama Rakvere Tarvas ja uustulnuk Keila KK. Eesti klubide osas on pilgud suunatud eelkõige BC Kalev/Cramo suunas, kuid alahinnata ei saa ka Rapla, Tartu ja Pärnu võistkondi.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds