Jälgi meid

Korvpall

Kristaps Porzingis asub mängima Washingtonis

Kristaps Porzingis peab oma NBA karjääri jooksul teist korda kohvrid pakkima. Lätlane kaubeldi Dallas Mavericksi poolt Washington Wizardsisse.

Mavericks hankis omale uue lätlase, tuues pealinnast ära Davis Bertansi ja tehingus võeti endale ka tagamängija Spencer Dinwiddie. Koos Porzingisega saadeti Washingtoni üks drafti teise ringi valik.

2019. aastal New York Knicksist Dallasesse jõudnud Porzingis sai Mavericksi värvides kolme hooaja peale keskmiselt kirja 20 punkti ja 8,8 lauapalli. Tal on aga olnud probleeme Luka Donciciga sobitumisel ja tema elu on rohkelt häirinud ka vigastused.

Dinwiddie’it on viimastel hooaegadel samuti terveiseprobleemid kimbutanud, aga sellele vaatamata teenis ta läinud suvel Wizardsilt kolmeaastase lepingu, mille koguväärtuseks 54 miljonit dollarit.

28-aastane mängujuht on suutnud sel hooajal keskmiselt koguda 12,6 punkti, 4,7 lauapalli ja 5,8 korvisöötu.

Bertans sai Wizardsilt 2020. aastal uhke viieaastase ja 80 miljonit väärt lepingu, aga tema roll kahenes Washingtonis iga hooajaga ja tänavu teenis ta meeskonna eest keskmiselt alla 15 minuti mängu peale, mille jooksul suutis panustada tagasihoidliku 5,7 punktiga.

Klubivahetus tähendab seda, et Porzingisel jääb suure tõenäosusega tänavu play-off mängimata. Wizards, kelle liider Bradley Beal hiljuti vigastusega ülejäänud hooajaks auti langes, on idakonverentsis 24 võidu ja 29 kaotusega 11. kohal.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds