Jälgi meid

Korvpall

ESPN: Kristaps Porzingis pole rahul oma rolliga meeskonnas

Dallas Mavericksi hooaeg lõppes põnevas play-off seerias Los Angeles Clippersile allajäämisega ning kiirelt algab planeerimine uueks hooajaks. Plaanidesse ei pruugi enam kuuluda Kristaps Porzingis, kes polevat ESPN-i andmetel rahul sellega, et peab Luka Doncici varjus mängima.

ESPN mainib, et lätlane on kogu hooaja sees vaikselt vihjanud, et tahaks rohkem palli saada. Lisaks tuuakse välja, et kaks Euroopa korvpalli ässa suhtlevad omavahel väljakul väga harva ning nende vahel pole arenenud mitte mingisuguseid sõprussuhteid.

Porzingisel ei õnnestunud ennast Clippersi vastu mitte kuidagi näidata, sest ta sai keskmiselt vaid kümme viset mängu peale ja see jättis tema punktisaagi 13,1 juurde.

Samal ajal domineeris Doncic palli, võttis keskmiselt 28 viset ja tegi 35,7 punkti kogumisega ajalugu, kui noorim mängumees, kes NBA play-offis vähemalt 35 punkti mängu peale suutnud koguda.

Sloveeni enda sõnadest mingisugust konflikti välja lugeda ei saa. “Ta on suurepärane mängija. Arvan, et peame teda rohkem kasutama. Nii lihtne see ongi,” rääkis Doncic pärast Clippersile kaotatud 7. mängu Porzingise kohta.

ESPN-i avaldatu järel on Porzingist hakatud seostama Washington Wizardsiga, kes olevat lätlase seisu jälginud juba mõningat aega. Igasugune Porzingisega seotud vahetustehing vajab aga omajagu manööverdamist, sest tema leping võtab järgmisel hooajal klubi palgafondist enda alla üle 31 miljoni dollari.

Kui mõnele euroässale Donciciga mängimine ei sobi, siis ühele küll – kogu kevade on sahistatud Lauri Markkaneni soovist Dallassesse kolida. Soomlasest saab suvel piiratud õigustega vabaagent, mis tähendab, et kõik klubid võivad talle pakkumise teha, aga tema meeskond Chicago Bulls saab jätta ta siiski sama palgaga endale.

Kuna aga Markkanen sel hooajal Chicagos pingile vajus, siis ei ole Bulls usutavasti valmis iga pakkumisega kaasa minema.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds