Jälgi meid

Korvpall

Kõlakad:skandaalne mängumees JR Smith on liikumas Milwaukee Bucksi

NBA mängijate liikumine klubide vahel on peale tormilist starti juuli esimestel päevadel maha rahunenud, kuid siiski on veel mitmeid huvitavaid mängumehi, kelle järgmise hooaja mängupaik ei ole veel päris selge. Üks nendest meestest on JR Smith.

On teada, et viimased neli hooaega Cleveland Cavaliersis pallinnud ja nendega ka korra meistriks tulnud viskav tagamängija algaval hooajal enam senise koduklubi eest platsile ei jookse. Peale seda on sahistatud paljudest potentsiaalsetest maandumiskohtadest, kuid mitme allika sõnul on selleks üsna kindlalt Milwaukee Bucks.

JR Smith kohtub Milwaukee Bucksi esindajatega algava nädala kolmapäeval. Väidetavalt otsib klubi just Smithi taolist viskavat mängijat, kes tooks meeskonda ka piisavalt kogemusi.

Ameeriklane tegi lõppenud hooajal kaasa vaid 11-s kohtumises. Suur roll vähestes mänguminutites oli asjaolul, et mees ei leidnud peatreeneriga ühist keelt ja nõudis juba hooaja keskel klubivahetust. Siis see tal ei õnnestunud, nüüd aga küll.

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds