Jälgi meid

Korvpall

Kahju:Anthony Davis ja Ben Simmons loobusid korvpalli MM-il osalemisest

Kui veel paar nädalat tagasi võis arvata, et septembris toimuv korvpalli MM tuleb ülimalt kõrgetasemeline ja ka koondiste suurimad staarid on kohal, siis viimastel päevadel on tulnud kergeid tagasilööke.

Kõigepealt avaldas Anthony Davis, et on otsustanud loobuda tänavusest MM-ist ja keskenduda NBA hooajaks valmistumiseks, et uue koduklubi Los Angeles Lakersiga võimalikult heas hoos olla.

Samuti teatas Ben Simmons Twitteris, et Austraalia koondis peab need tiitlivõistlused hakkama saama ilma temata. Simmons soovib võimalikult palju tutvuda uute meeskonnakaaslastega ning valmistuda võimalikult hästi algavaks NBA hooajaks. Seejuures rõhutas Austraallane, et järgmise aasta olümpiamängudel võib koondis temaga arvestada.

Anthony Davis on tulnud varasemalt USA koondisega olümpiavõitjaks ja maailmameistriks. Ben Simmonsi parimad tulemused Austraalia koondisega on Okeaania meistritiitel ja U17 maailmameistrivõistluste hõbe.

 

Kommenteeri
Reklaam

Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Korvpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds